Futbolo klubas „Garliava“ nestokoja ambicijų suburti ir suaugusiųjų komandą

Įvairių amžiaus grupių berniukus nuo 2008 metų treniruojantis futbolo klubas „Garliava“ turi ambicijų suburti ir suaugusiųjų komandą, kuri kitąmet atstovautų Kauno rajonui Lietuvos čempionato pirmoje lygoje.

Savivaldybėje vykusiame susitikime savo planus merui Valerijui Makūnui pristatė šio klubo vadovai – Henrikas Grigas, Mindaugas Urbonas ir neseniai profesionalią sportininko karjerą baigęs buvęs Lietuvos futbolo rinktinės narys Tadas Kijanskas.

Įvairiuose šalies ir užsienio klubuose žaidęs T. Kijanskas persikėlė gyventi į Kauno rajoną. Futbolininkas tvirtino norintis prisidėti prie kokybinių klubo pokyčių.

„Smagu matyti, kaip Kauno rajono savivaldybė dirba ateičiai, daug investuoja į jaunimą. Futbole turi būti piramidė – pradedant vaikais ir baigiant suaugusiaisiais, tada galima tikėtis gerų rezultatų“, – sakė T. Kijanskas.

Jei tokie planai prieš keletą metų atrodė nerealūs, dabar jie turi rimtą pagrindą – Kauno rajono savivaldybė, pasak jos atstovų, kartu su Lietuvos futbolo federacija (LFF) šalia Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos baigia statyti tarptautinius reikalavimus atitinkantį stadioną. Savivaldybė į šį objektą investavo 1,1 mln. eurų, o LFF už 200 tūkst. eurų nupirko stadiono dangą.

FK „Garliava“ direktorius H. Grigas pasakojo, kad futbolas Kauno rajone sparčiai populiarėja ne tik tarp berniukų, bet ir tarp mergaičių. Suaugusiųjų komanda, trenerio nuomone, galėtų remtis trikampiu: klubas, verslas, savivaldybė. „Tikiu, kad suveiks verslininkų patriotizmas, ir rėmėjų surasime“, – nepraranda vilties direktorius.

V. Makūnas informavo, kad Garliavos stadiono įkurtuvės turėtų įvykti rugsėjo pabaigoje. Aikštės pagrindai jau įrengti, nutiesti bėgimo takai, įrenginėjamas apšvietimas, tribūnos, liko tik pakloti dangą. Šventinėse atidarymo rungtynėse garliaviečiai ketina susikauti su Lietuvos šešiolikmečių rinktine.

Kauno rajono meras pabrėžė, kad sporto aikštynų ir stadionų atnaujinimas yra vienas strateginių šio rajono savivaldybės uždavinių. Mastaičiuose kartu su Lietuvos policijos mokykla svarstoma statyti dengtą maniežą, kuriame visus metus galėtų vykti treniruotės. Šalia Raudondvario gimnazijos taip pat turėtų atsirasti šiuolaikinis stadionas.

„Sąlygas treniruotis futbolininkai turi ir kitose Kauno rajono vietose – Vilkijoje, Ežerėlyje, Akademijoje, Neveronyse“, – vardijo savivaldybės vadovas V. Makūnas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kazys

Kazys portretas
Toks rimtas klubas, o tik du darbuotojai dirba. Kaip čia yra?
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių