Futbolo čempionate – dar viena sensacija: Marokas namo išsiuntė Portugalijos rinktinę

Maroko rinktinė sukūrė dar vieną sensaciją pasaulio futbolo čempionate Katare.

Ketvirtfinalio etapo mače afrikiečiai 1:0 nugalėjo Portugalijos komandą ir pusfinalyje žais prieš Anglijos–Prancūzijos poros nugalėtoją.

Rungtynių pradžioje iniciatyvą turėjo portugalai, kurių gretose išsiskyrė pavojingą smūgį atlikęs J. Felixas.

Marokiečiai bandė atsakyti kontratakomis, tačiau nesugebėjo sukurti itin grėsmingomis progomis.

42–ąją minutę krito vienintelis susitikimo įvartis, kai Y. En–Nesyri pasinaudojo portugalų vartininko klaida ir nukreipė kamuolį į vartus – 1:0.

51–ąją minutę europiečių treneris F. Santosas nusprendė suteikti progą puolėjui C. Ronaldo, kuris po keitimo pasirodė aikštėje.

Vis dėlto tai nepagelbėjo Portugalijai. Progas švaistė G. Ramosas, B. Fernandesas ir J. Felixas.

Papildomo laiko metu dvi geltonas korteles užsidirbo marokietis W. Cheddira, tačiau ši priešininkų dovana nepadėjo portugalams – marokiečiai laimėjo 1:0 ir tapo pirma Afrikos žemyno rinktine, kuri pateko į pasaulio čempionato pusfinalį.

anonimas

anonimas portretas
cia nugali protas ir stiprus atsidavimas zaisti ir nugaleti,visiems reikia pasimokyti is maroko

vilius

vilius portretas
Marokas pasžymi arabams nebudinga žaidybine drausmeir labai gera gynyba,bet manau toliau neis