Futbolininkas V. Armalas keliasi į garsųjį Lisabonos „Benfica“ klubą

 • Teksto dydis:

Kauno „Stumbro“ futbolo klube tris pastaruosius sezonus praleidęs saugo ir gynėjo pozicijose galintis rungtyniauti Vilius Armalas keliasi į Portugaliją. 18-metis lietuvis sukirto rankomis su garsiąją Lisabonos „Benfica“, skelbia fcstumbras.lt.

Pirmoje Lietuvos lygoje V. Armalas „Stumbro B“ sudėtyje debiutavo būdamas 16-os ir greitai įsitvirtino startinėje ekipos vienuolikėje. Praėjęs sezonas jam buvo dar įsimintinesnis - žaidėjas sulaukė savojo šanso debiutuoti A lygoje ir sezono pabaigoje dažnai rungtyniaudavo po 90 minučių.

Prieš kurį laiką V. Armalas buvo išvykęs į Portugaliją, kur dalyvavo tiek „Sporting“, tiek „Benfica“ treniruočių stovyklose. Vėliau Vilius savo galimybes demonstravo ir kitiems klubams Prancūzijoje ir Italijoje. Sparčiai tobulėjantis vaikinas ir dabar turėjo ne vieną pasiūlymą.

Su Lisabonos „Benfica“ Kauno „Stumbro“ auklėtinis pasirašė ilgalaikį 4,5 metų kontraktą.

„Padėjus parašą man kurį laiką buvo sunku suprasti, kas įvyko. Emocijos tik pačios geriausios. Turbūt tai kiekvieno jauno lietuvio svajonė. Gruodžio mėnesį savaitę laiko treniravausi su „Benfica“ jaunimo komandomis. Sužinojau, kad palikau gerą įspūdį, tačiau konkretaus pasiūlymo nebuvo. Po švenčių man pranešė, kad laukia grįžtančio ir nori, kad tapčiau pilnaverčiu šio nuostabaus klubo dalimi“, - įspūdžiais su fcstumbras.lt dalinosi V. Armalas.

Šiuo metu lietuvis treniruojasi su jaunių (iki 19 metų) komanda, o kartais prisijungia ir prie jaunimo (iki 23 metų) ekipos.

„Lygis labai aukštas, o sąlygos - tobulos. Nieko daugiau negali norėti. Dėkoju „Stumbrui“, nes be šio klubo ir trenerių tikėjimo manimi nieko nebūtų. Noriu padėkoti kiekvienam treneriui ir žaidėjui, su kuriais teko kartu dirbti „Stumbre“. Visi prie to prisidėjo. Ypatingą ačiū sakau Mariano Barreto, visada jaučiau jo palaikymą. Esu laimingas ir dėkingas už visas pamokas ir aikštėje, ir už jos ribų“, - kalbėjo jis.

2017 m. vasarą kitą jauną „Stumbro“ lietuvį Naurį Petkevičių įsigijo Prancūzijos aukščiausios lygos „Lille“ klubas.


Šiame straipsnyje: Vilius ArmalasBenficaStumbras

NAUJAUSI KOMENTARAI

Užpelkis

Užpelkis portretas
Nesijaudinkit, po poros metų grįš į Lietuvą, į kokį nors Radviliškio "Pabėgį". Visi lietuviai grįžta. Mačiau jį aikštėje. Kaip 18-metis - visiškas nulis. Tokių metų jo jau turėtu būti pilna aikštelė, o jis tik bėgioja po ją nuspirdamas visus kamuolius betkur į priekį. Manau, "Benfika" kasmet po 100 panašių kontraktų pasirašo. Praėjo tie laikai kada tarybiniais laikais išugdyti lietuviai žaidė Vokietijoje, Olandijoje, Rusijoje ar Italijoje.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių