Europos lyga: užtikrinta „Arsenal“ pergalė ir Prahoje išsigelbėjusi „Chelsea“

Ketvirtadienį Europos lygoje prasidėjo ketvirtfinalio etapas. Pirmose rungtynėse pergales šventė Londono „Arsenal“ ir „Chelsea“ klubai.

Londono „Arsenal“ namuose 2:0 palaužė „Napoli“ klubą.

Didelės intrigos šiose rungtynėse nebuvo, nes šeimininkai į priekį išsiveržė jau 15 minutę. Aaronas Ramsey sulaukė puikaus perdavimo iš Ainsley Maitlando-Nileso ir nukreipė kamuolį į vartus.

25 minutę „Napoli“ nepasisekė, kai kamuolį gindamasis į savus vartus nukreipė Kalidou Koulibaly.

Londono „Chelsea“ išvykoje 1:0 nugalėjo Prahos „Slavia“ ekipą.

Londono ekipa buvo nusprendusi pataupyti Edeną Hazardą, kuriam buvo nuspręsta suteikti poilsio prieš rungtynes „Premier“ lygoje su „Liverpool“, tačiau Maurizio Sarri buvo priverstas mesti jį į kovą, kai 59 minutę rezultatas vis dar buvo 0:0.

Visgi, didvyriu tapo ne jis. 86 minutę Willianas pasiuntė kamuolį Marcosui Alonso, kuris galva jį nukreipė į vartus ir išplėšė pergalę.

Portugalijoje Lisabonos „Benfica“ 4:2 nugalėjo Frankfurto „Eintracht“, o Ispanijoje „Valencia“ 3:1 palaužė „Villarreal“.

Atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės vyks balandžio 18 dieną.