Estijoje – legionierių iš Afrikos įvarčiai

Estija vėl aplenkė Lietuvą. Taip būtų galima pajuokauti apie „Meistriliiga“ pirmenybių atnaujinimą. Kol Lietuvos A lyga dar tik rengiasi sugrįžimui, antradienį po dviejų mėnesių pertraukos į vejas grįžę Estijos futbolininkai, šiandien pratęsė pasirodymus.

Antrajame čempionato ture antradienį pergales šventė Talino „Kalju“, Talino „Levadia“ ir Viljandžio „Tulevik“ klubai. Pernykštė vicečempionė „Levadia“ išvykoje 2:0 įveikė lygos naujoką „Legion“ klubą. Pastarajam atstovavo 4 legionieriai iš Rusijos, o svečių iš Talino marškinėliais vilkėjo afrikiečiai iš Kamerūno ir Dramblio Kaulo kranto. Pastarasis – Manucho pelnė pirmąjį mačo įvartį.

Bronzos medalio laimėtoja „Kalju“ komanda svečiuose neturėjo vargo su „Kuressaare“ futbolininkais, abu įvarčius įmušdama dar iki pertraukos. Svečiams talkino du žaidėjai iš Brazilijos bei trys ukrainiečiai, tuo tarpu šeimininkai vertėsi vien vietiniais futbolininkais.

Atkakliausiai antradienį vykusiame mače „Tulevik“ 2:1 įveikė „Paide“ ekipą. Nugalėtojams atstovavo legionierius iš Benino, o ant suolo liko žaidėjai iš Kanados, Prancūzijos ir Austrijos. Šeimininkams vienintelį įvartį pelnė puolėjas iš Ugandos Edrisa Lubega, o jam talkino legionieriai iš Gambijos bei Ispanijos.

Trečiadienio rungtynėse „Tallinna Kalev“ pasidalino po tašką (1:1) su Narvos „Trans“. Šeimininkai vertėsi be legionierių, o Narvos klubui įvartį pasiekė saugas iš Malio Sadio Tounkara. „Trans“ marškinėliais vilkėjo legionieriai iš Dramblio Kaulo kranto, Nigerijos, Azerbaidžano ir Rusijos. Trečiadienį vakare savo akistatą baigė Talino „Flora“ ir „Tammeka“.

Šiame straipsnyje: Estijafutbolaskarantinas