Dviejų įvarčių persvarą iššvaistęs „Bayern“ vis tiek iškovojo Vokietijos supertaurę

Trečiadienio vakarą Miunchene buvo sužaistos Vokietijos supertaurės rungtynės, kuriose vietos „Bayern“ 3:2 nugalėjo Dortmundo „Burussia“ ekipą.

Po Corentino Tolisso (18 min) ir Thomaso Mullerio (32 min.) įvarčių bavarai buvo įgiję dviejų įvarčių persvarą, tačiau kelti baltą vėliavą svečiai atsisakė ir sugebėjo išlyginti rezultatą.

39-ąją minutę Julianas Brandtas rezultatą sušvelnino, o 55-ąją Erlingas Haalandas įmušė išlyginamąjį įvartį.

„Borussia“ turėjo ir puikią progą išsiveržti į priekį, tačiau to paties E.Haalando smūgį atrėmė puikiai sužaidęs Manuelis Neueris.

O tuomet atėjo 83-oji minutė. Joshua Kimmichas aikštės viduryje perėmė kamuolį, nuskuodė pirmyn ir po gražios greitos atakos įmušė pergalingą įvartį.

Tai buvo penktasis bavarų iškovotas trofėjus 2020-aisiais. Jeigu Hansi Flicko auklėtiniai triumfuos ir FIFA pasaulio klubų čempionate, jie su šešiais titulais pakartos unikalų „Barcelona“ klubo rekordą, kurį ši komanda pasiekė kai jai dar vadovavo Josepas Guardiola.