Čempionų lyga: užtikrinta „Celtic“ pergalė ir L. Pilibaičio klubo nesėkmė

sužaisti devyni Čempionų lygos antrojo atrankos etapo mačai, kuriuose buvo užfiksuota įvairių rezultatų.

Praėjusiame sezone puikiai Čempionų lygoje pasirodęs Glazgo „Celtic“ klubas ir šiandien parodė gerą žaidimą bei viena koja žengė į trečiąjį atrankos etapą, kadangi jie svečiuose net 3-0 nugalėjo Šiaurės Airijos „Cliftonville“ klubą.

Du įvarčius Škotijos čempionai įmušė pirmajame kėlinyje – 24 minutę pasižymėjo Mikaelis Lustigas, o 31 minutę įvartį pelnė puolėjas Georgiosas Samaras.

Savo klubo pergalę įtvirtino jaunoji komandos žvaigždė Jamesas Forrestas, kuris pasižymėjo 84 rungtynių minutę.

Tiesiog tragiškai mačas susiklostė Latvijos čempionams Daugpilio „Daugava“ klubui, kadangi jie svečiuose net 1-7 pralaimėjo Švedijos „Elfsborg“ ekipai, todėl jiems šansų patekti į trečią atrankos etapą praktiškai nėra. Tuo metu Estijos „Nomme JK Kalju“ ekipa sugebėjo atsilaikyti prieš Helsinkio HJK klubą ir su jais Suomijoje sužaidė be įvarčių 0-0.

Šiandien savo varžybas žaidė ir Lino Pilibaičio atstovaujamas Dėro ETO klubas. Visgi Vengrijos čempionai namuose 0-2 nusileido Tel Avivo „Maccabi“ klubui.

Lietuvis šiam mačui registruotas nebuvo, o beveik visų rungtynių metu Izraelio klubas žaidė geriau. Tiesa, ETO ilgą laiką sėkmingai gynėsi, bet 74 minutę jiems pirmą įvartį įmušė Barakas Itzhaki, o jau per pridėtą teisėjo laiką „Maccabi“ pergalę įtvirtino Galas Albermanas. Šis antrasis įvartis ir sukomplikavo ETO šansus patekti į kitą etapą.