Čempionų lyga: „Manchester United“ palaužė „Juventus“ ekipą

Čempionų lygoje trečiadienį netrūko aistrų. Daugiausia dėmesio sulaukusiose rungtynėse Turine „Juventus“ namuose turėjo pripažinti „Manchester United“ pranašumą.

H grupė

„Manchester United“ 2:1 išplėšė pergalę prieš Turino „Juventus“ klubą.

Turino klubas pirmavo po 65 minutę pelnyto Cristiano Ronaldo įvarčio. Portugalas meistriškai vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus po Leonardo Bonucci perdavimo.

Tačiau patikimumu garsėjanti „Juventus“ neatlaikė „Manchester United“ šturmo rungtynių pabaigoje.

86 minutę rezultatą baudos smūgiu išlygino Juanas Mata, o 90-ąją minutę pakeltas baudos smūgis baigėsi Alexo Sandro įvarčiu į savus vartus.

Pergalės atveju Turino klubas būtų užsitikrinęs vietą kitame etape. Dabar „Manchester United“ atsilieka tik dviem taškais, „Valencia“ – keturiais.

G grupė  Rungt.  Perg.  Lyg.  Pral.  Įvar.  Tšk.

1.  Juventus  4  3  0  1  7:2  9

2.  Manchester Utd  4  2  1  1  5:2  7

3.  Valencia  4  1  2  1  4:4  5

4.  Young Boys  4  0  1  3  2:10  1

F grupė

„Manchester City“ namuose 6:0 sutriuškino Donecko „Šanchtar“ ekipą.

Net tris įvarčius, du iš jų 11 metrų baudiniais, įmušė Gabrielis Jesusas. Po vieną pridėjo Raheemas Sterlingas, Davidas Silva ir Riydas Mahrezas.

Kitose grupės rungtynėse Liono „Olympique“ sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Hoffenheim“ klubu.

F grupė  Rung.  Perg.  Lyg.  Pral.  Įvar.  Tšk.

1.  „Manchester City“  4  3  0  1  12:3  9

2.  „Olympique“  4  1  3  0  9:8  6

3.  „Hoffenheim“  4  0  3  1  8:9  3

4.  „Šanchtar“  4  0  2  2  4:13  2

G grupė

Madrido „Real“ Čekijoje neturėjo problemų su Pilzeno „Viktoria“, kurią sutriuškino 5:0.

Du įvarčius pelnė Karimas Benzema. Po vieną pridėjo Casemiro, Toni Kroosas ir Garethas Bale'as.

Madrido klubas turi 9 taškus ir susilygino su grupės lydere Romos ekipa.

1.  AS Roma  4  3  0  1  10:4  9

2.  Real Madrid  4  3  0  1  10:2  9

3.  CSKA Moscow  4  1  1  2  4:7  4

4.  Plzen  4  0  1  3  3:14  1

E grupė

Miuncheno „Bayern“ namuose 2:0 nugalėjo Atėnų AEK ir pakilo į pirmą vietą grupėje.

Abu įvarčius įmušė Robertas Lewandowskis.

Kitose grupės rungtynėse Lisabonos „Benfica“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Amsterdamo „Ajax“.

E grupė  Rungt.  Perg.  Lyg.  Pral.  Įvar.  Tšk.

1.  Bayern Munich  4  3  1  0  7:1  10

2.  Ajax  4  2  2  0  6:2  8

3.  Benfica  4  1  1  2  4:6  4

4.  AEK Athens FC  4  0  0  4  2:10  0