C. Ronaldo ir „Juventus“ vos nenudegė Maskvoje, „Bayern“ žengė į atkrintamąsias

Trečiadienio vakarą sužaistos dvejos UEFA Čempionų lygos rungtynės, kuriose turnyro favoritai Miuncheno „Bayern“ ir Turino „Juventus“ turėjo kaip reikiant paplušėti.

B grupėje ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų šventė neseniai vyriausiąjį trenerį Niko Kovačą atleidęs Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“.

Bavarai 2:0 namuose palaužė Pirėjo „Olympiakos“, nors pramušti graikų vartus sugebėjo tik 69-ąją minutę, kai Kingsley Comano perdavimą meistrišku įvarčiu pavertė Robertas Lewandowskis.

Lenkui tai buvo šeštasis taiklus smūgis per keturis šio sezono Čempionų lygos mačus.

89-ąją minutę Ivanas Perišičius persvarą įtvirtino.

„Bayern“ laikinam treneriui Hansui Flickui tai buvo pirmoji pergalė šiose pareigose.

Po pergalės „Bayern“ tapo pirmuoju klubu, kuris užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

B grupė 1. Bayern 4 4 0 0 15:4 12 2. Tottenham Hotspur 3 1 1 1 9:9 4 3. Crvena zvezda 3 1 0 2 3:9 3 4. Olympiakos 4 0 1 3 5:10 1

D grupėje Italijos čempionė Turino „Juventus“ tik per pridėtą laiką 2:1 svečiuose nukovė Maskvos „Lokomotiv“.

Svečiai po 4-ąją minutę Aarono Ramsey įvarčio pirmavo, bet jau po 8 minučių Aleksejus Mirančiukas sugebėjo atstatyti pusiausvyrą.

Išsigelbėti italams pavyko tik trečią pridėto laiko minutę, kai po gražios kombinacijos Diego Costa atliko slalomą rusų baudos aikštelėje ir išplėšė pergalę.

Laimėjimas „Juventus“ ekipai irgi atvėrė duris į aštuntfinalį.

D grupė 1. Juventus 4 3 1 0 9:4 10 2. Atletico 3 2 1 0 5:2 7 3. Lokomotiv 4 1 0 3 4:7 3 4. Bayer 3 0 0 3 1:6 0