Bilietai į elitą – po lemiamų mūšių

Tik po rungtynių su "Barcelona" paaiškės, ar "Kauno Žalgirio" salės futbolo komanda gaus bilietą į Čempionų lygos elito varžybų etapą.

Kaune vykstančio 3 grupės turnyro antrą mačą žalgiriečiai su Oršos "Viten" (Baltarusija) ekipa užbaigė 3:3, nors antrą kėlinį pirmavo 3:1.

Svečiai atsilikdami surizikavo – pakeitė vartininką aikštės žaidėju. Sprendimas pasiteisino – "Viten" išlygino rezultatą ir taip pat išsaugojo viltis žengti į kitą Čempionų lygos etapą.

"Daug jėgų pareikalavo pirmas kėlinys. Varžovai greitai išsiveržė į priekį, o mūsų žaidimui stigo darnos. Antrą kėlinį pakeitėme taktiką, perėmėme iniciatyvą, tačiau galbūt per anksti patikėjome, kad jau tikrai laimėsime. Baltarusijos čempionai penkiese išties gerai sužaidė likusią atkarpą", – po rungtynių kalbėjo "Kauno Žalgirio" futbolininkas Albertas Voskunovičius.

Šiandien 19 val. kauniečiai išmėgins jėgas su 2020 m. Čempionų lygos nugalėtoja ir 2021 m. vicečempione "Barcelona", kuri 9:2 sutriuškino kitą Ispanijos komandą "Levante".

"Barcelonos" sudėtyje – neseniai Kaune įvykusio pasaulio salės futbolo čempionato rezultatyviausias žaidėjas brazilas Ferrao, planetos čempionas portugalas Andre Coelho, taip pat Brazilijos nacionalinės rinktinės, Lietuvoje iškovojusios bronzos medalius, žaidėjai Pito, Dyego Zuffo.

Žalgiriečiai prieš mačą su "Barcelona" jau žinos, kaip sužaidė "Levante" ir "Viten" – šių ekipų dvikova vyks anksčiau (16.30 val.). Jeigu Kauno ir Oršos komandos surinks tiek pat taškų, aukštesnę poziciją lems geresnis įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumas.

Į elito varžybų etapą pateks 1–3 vietas užėmę klubai.

Rezultatai

"Kauno Žalgiris"–"Viten" 3:3 (0:1). Įvarčiai: 7 min. A.Jakubovas (0:1), 22 min. Bolo (1:1), 22 min. Vitinho (2:1), 23 min. Arthuras (3:1), 28 min. A.Rosas (3:2), 33 min. J.Peremitinas (3:3).

"Barcelona"–"Levante" 9:2 (5:0). Įvarčiai: 1 min. Adolfo (1:0), 3 min. Ferrao (2:0), 15 min. R.Serrano (3:0), 16 min. M.Rodriguesas (4:0), 20 min. S.Lozano (5:0), 23 min. A.Da Silva (5:1), 24 min. Pito (6:1), 26 min. Ortizas (7:1), 32 min. B.Povillas (8:1), 33 min. D.Plana (9:1), 37 min. B.Povillas ("Barcelona", į savo vartus, 9:2).