Be C. Ronaldo likę portugalai iš Rusijos sugrįš su bronza

Be savo kapitono ir ryškiausios žvaigždės Cristiano Ronaldo likę portugalai iš FIFA Konfederacijų taurės turnyro grįš su bronza. Sekmadienį Maskvoje vykusiame mače dėl trečios vietos Europos čempionai 2:1 po pratęsimo įveikė Meksiką.

Europos čempionai į priekį išsiveržti galėjo jau 15-ąją minutę, tačiau puikią progą paleido vėjais.

Po Rafaelio Marquezo pražangos baudos aikštelėje prieš Andre Silvą, arbitras skyrė 11 metų baudinį. Tiesa, sprendimą teisėjas priėmė tik pasinaudojęs vaizdo kartojimo technologija.

Prie kamuolio stojo pats A.Silva, ir nors į kairį kampą smūgiavo gana tiksliai, bet Meksikos vartininkas Guillermo Ochoa sužaidė fantastiškai ir atlikęs įspūdingą šuolį, kamuolį atmušė.

54-ąją minutę portugalai už galvų griebėsi dar kartą. Po Javiero Hernandezo reido kairiuoju kraštu ir perdavimo į vartininko aikštelę, nelaimė ištiko pirmąsias rungtynes šiame turnyre žaidusį Europos čempionų gynėją Luisą Neto. Kamuolys nuo gynėjo kojos įkrito į vartus ir meksikiečiai išsiveržė į priekį.

Nors antrajame kėlinyje portugalai žaidė blankiai, prasidėjus pridėtam laikui, jiems pavyko rezultatą išlyginti.

90-ąją minutę po Ricardo Quaresmos perdavimo iš dešiniojo krašto kamuolį iš kelių metrų „uždarė“ Pepe – 1:1.

Komandoms teko žaisti pratęsimą, o pirmojo kėlinuko pabaigoje į meksikiečių vartus buvo skirtas dar vienas 11 metrų baudinys.

105-ąją minutę Gelsonas Martinsas meistriškai užsikabino už Miguelio Layunu atraminės kojos, o baudinį užtikrintai realizavo pirmą savo įvartį rinktinėje pelnęs Adrienas Silva.

Vos po dviejų minučių portugalai liko dešimtyje, nes už antrą įspėjimą iš aikštės buvo pašalintas Nelsonas Samedo.

113-ąją minutę komandų jėgos aikštėje vėl išsilygino, nes toks pats likimas ištiko ir meksikietį Raulį Jimenezą.

Dvikovos pabaigoje meksikiečiai surengė varžovų vartų šturmą, bet išsigelbėti jiems nepavyko.