„Barcelona“ laimi: L. Messi toliau muša įvarčius

Lionelis Messi pasižymėjo įvarčiu per šeštą Ispanijos futbolo lygos mačą paeiliui, o čempionų titulą ginantys „Barcelona“ futbolininkai 2:0 įveikė „Girona“ Katalonijos derbyje Žironoje sekmadienį.

Gynėjas iš Portugalijos Nelsonas Semedo smūgiu sau neįprastai – kaire koja išvedė Barselonos komandą į priekį 9 minutę.

Viską išsprendė L.Messi, permetęs kamuolį per vartininką 68 minutę ir įmušęs 18-ąjį įvartį Ispanijos pirmenybėse.

Argentinietis tvirtai pirmauja rezultatyviausių žaidėjų rikiuotėje, o „Barcelona“ yra lyderė lygoje su 49 taškais po 21 mačo.

Ji penkiais taškais lenkia antroje vietoje esantį Madrido „Atletico“. Šis klubas savaitgalį sulaukė naujo puolėjo – 26 metų Alvaro Morata buvo pasiskolintas iš Londono „Chelsea“.

Trečias rikiuojasi Madrido „Real“ su 39 taškais.

Pastaruosius taškus Karališkasis klubas iškovojo sekmadienį prieš pat vidurnaktį, kai išvykoje 4:2 palaužė „Espanyol“.

Karimas Benzema įmušė du įvarčius nugalėtojams, po vieną pridėjo Garethas Bale'as ir Sergio Ramosas.