„Barcelona“ laimėjo pirmąsias Ispanijos futbolo taurės turnyro pusfinalio rungtynes

Trečiadienį pirmosiose 2014-2015 metų sezono Ispanijos futbolo taurės turnyro (Copa del Rey) pusfinalio rungtynėse šalies vicečempionė ir praėjusio sezono turnyro finalininkė "Barcelona" vienuolikė namuose 3:1 (1:0) nugalėjo pirmą kartą į šį etapą iškopusią "Villarreal" komandą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkus į priekį išvedė Lionelis Messi (41 min.).

Prasidėjus antram kėliniui Triguerosas (48 min.) išlygino rezultatą, tačiau netrukus Iniesta (49 min.) atstatė šeimininkų persvarą, o įpusėjus kėliniui Pique (64 min.) įmušė dar vieną įvartį į svečių vartus - 3:1.

71-ą minutę šeimininkų persvarą padidinti galėjo Neymaras, tačiau brazilas nerealizavo į varžovų vartus skirto 11 metrų baudinio.

Atsakomosios rungtynės "Villarreal" arenoje bus žaidžiamos kovo 3 dieną.

Kitą turnyro pusfinalio porą sudaro 2011-2012 metų sezono varžybų finalininkas Bilbao "Athletic" klubas ir paskutinį kartą 2006-aisiais prizo savininkais tapę Barselonos "Espanyol" futbolininkai.