„Barcelona“ aplenkė Sevilijos klubą ir tapo Ispanijos lygos lydere

„Barcelona“ sugrįžo į Ispanijos čempionato pirmąją vietą, kai namie 2:0 įveikė „Villarreal“ ekipą, o iki sekmadienio vakaro pirmavusi „Sevilla“ sužaidė 1:1 su „Alaves“.

Traumų kamuojama Barselonos komanda sulaukė įvarčių iš Gerardo Pique ir retai naudojamo atsarginio Carleso Alenos.

Nors šeimininkams trūko Luiso Suarezo, Ousmane'as Dembele atliko perdavimą pirmajam įvarčiui 36 minutę.

Lionelis Messi 87 minutę asistavo C.Alennai ir 20-metis futbolininkas įtvirtino pergalę.

„Barcelona“ per 14 rungtynių surinko 28 taškus.

Vienu mažiau turi „Sevilla“ (27), kuri išvykoje sužaidė lygiosiomis su ketvirtoje vietoje žengiančiu „Alaves“ (24).

Trečias yra Madrido „Atletico“, kuris sužaidė išvykoje 1:1 su „Girona“. 11-ąjį įvartį šį sezoną pelnęs rezultatyviausias lygos žaidėjas „Girona“ puolėjas iš Urugvajaus Christianas Stuani realizavo 11 baudinį, skirtą po VAR peržiūros. Iš pradžių teisėjas buvo nusprendęs, kad „Atletico“ vartininkas Janas Oblakas prasižengė už baudos aikštelės ribų.

82-ąją minutę „Atletico' sulaukė dovanos, kai į savus vartus kamuolį įsimušė „Girona“ gynėjas Jonas Ramalho.

„Girona“ (21) rikiuojasi šešta, iškart po Madrido „Real“, kuris šeštadienį namie 2:0 įveikė „Valencia“.

Šiame straipsnyje: BarcelonaSevilla