Argentinos futbolininkai iškovojo pergalę ir pateko į pusfinalį

Argentinos rinktinė – antroji Pasaulio futbolo čempionato pusfinalio dalyvė. Argentina 4:3 įveikė Nyderlandus.

Nors rungtynių pradžia nebuvo užburianti ir viskas klostėsi palankamai ramiai, 35-ąją minutę Lionelio Messi perdavimas Nahueliui Molina pakeitė situaciją – Argentina išsiveržė į priekį.

Po pertraukos Argentina rezultatą padvigubino. Tačiau Nyderlandų futbolininkai pasiduoti nesiruošė – 83-ąją minutę rezultatą sušvelnino, o vėliau netgi jį išlygino.

Kai rezultatas tapo 2:2, komandos mušė vienuolika baudinių. Nors abiem rinktinėms baudiniai iš pradžių nebuvo sėkmingi, vis dėlto Lautaro Martinezo baudinys buvo lemiamas.

Varatarius tai komiksu

Varatarius tai komiksu portretas
Herojus.Skillsai neitiketini.Visas cempas ziba gerais vartininkais

Kl

Kl portretas
Nyderlandai tikri stebukladariai.. kaip su savo aukštais medžiais sugebėjo nueiti iki baudinių