„Bangą“ nuplovė įvarčių lietus

Išskirtinio grožio Naurio Petkevičiaus įvartis buvo tik vienas iš keturių, kuriais Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubas nokautavo Gargždų "Bangą". Kauniečiai A lygos 29-ajame ture išvykoje 4:1 nukovė šeimininkus ir savo taškų kraitį padidino iki 34 per 22 mačus.

„Komanda buvo fantastiška šiandien. Džiugina ne tik pergalė, bet ir tai, kokiu stiliumi laimime ir kaip mušame įvarčius“, - trynė rankomis Andrius Skerla.

Jo auklėtiniai jau pirmajame kėlinyje šeimininkus išmaudė įvarčių lietuje. Nuo 18 iki 32 minutės pasižymėjo keturi skirtingi Kauno klubo futbolininkai: Gavi Thompsonas (18'), Nauris Petkevičius (23'), Kyle'as Cameronas Spence'as (28') ir Yukiyoshi Karashima (32').

N. Petkevičiui, kuris įmušė fantastišką įvartį per save, tai buvo jau 11-asis tikslus smūgis šiame A lygos sezone – 21-erių futbolininkas užtikrintai pirmauja rezultatyviausio žaidėjo lenktynėse, artimiausią varžovą lenkdamas trimis įvarčiais. Gargždiškiams paguodos įvartį 77-ąją minutę pelnė Robertas Vėževičius, pelnęs pirmą šio sezono įvartį.

„Banga“ pralaimėjo trečią sykį per pastaruosius keturis mačus ir su 19 taškų yra priešpaskutinė – devinta.

„Hegelmann Litauen“ laimėjo ketverias rungtynes iš paskutinių penkių.

„Pirmas kėlinys – vienas geriausių šį sezoną. Visose rungtynėse turime progų įmušti, be ne visada realizuojame. Pastaruoju metu mušame daug ir įvairiai, - dėstė A. Skerla. - Gerai, kad galimybę pažaisti gavo ir jauni futbolininkai“.