Socialdemokratų vadovybė sekmadienį spręs dėl koalicijos sudarymo

Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba sekmadienį renkasi į posėdį, kuriame spręs dėl valdančiosios koalicijos sudarymo.

Socialdemokratų darbotvarkėje numatyti klausimai dėl politinės padėties ir Seimo rinkimų rezultatų, koalicinės Vyriausybės sudarymo.

Socialdemokratai praneša, jog partijos tarybos posėdis bus uždaras, po jo rengiama spaudos konferencija.

LSDP Seimo rinkimuose gavo 38 mandatus ir ėmėsi iniciatyvos formuoti valdančiąją koaliciją, dėl kurios derasi su 29 vietas parlamente turėsiančia Darbo partija ir 11 vietų gavusia partija „Tvarka ir teisingumas“. Taip pat jungtis į koaliciją pakviesta 8 mandatus būsimajame Seime turėsianti Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LRRA).

Valdančiąją centro-kairės koaliciją formuojančios partijos planuoja kitą savaitę pasirašyti koalicijos sutartį. Pirminiais duomenimis, koalicijos sutarties pasirašymas numatytas antradienį, lapkričio 6 dieną.

Formuojama dauguma naujame parlamente gali turėti nuo 78 balsų - be Lietuvos lenkų rinkimų akcijos, iki 86, jei LLRA prisijungtų.


Šiame straipsnyje: Algirdas Butkevičiuskoalicija

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUBOTINO KOMENTARAS

SUBOTINO KOMENTARAS portretas
. KODEL BUTKEVICIUS TAIP LENGVAI DALINASI VALDZIA? O VISKAS LAAABAI PAPRASTA - JIS NERA UZTIKRINTAS SAVO ARITMETINE PERSVARA. LSDP VIDUJE YRA LABAI GALINGAS BRAZAUSKO LDDP SPARNAS, BE KURIO LSDP SU OLEKU, ANDRIUKAICIU IR BUTKEVICIUMI BUTU VISISKI NULIAI, AR DREIFUOTU 5% RIBUOSE IR APIE JOKIA VALDZIA NIEKADA NET NESVAJOTU. SIO METU BRAZAUSKO VYRAI LSDP GRETUOSE JAUCIASI NUSKRIAUSTI, KADANGI JIEMS NIEKAS NIEKO NESIULO. TODEL, PACIOJE LSDP GALI BUTI LUZIS, IR REZULTATE BRAZAUSKO SPARNO VYRAI GALI SUSIJUNGTU SU DARBO PARTIJA, O LSDP GALI LIKTI PRIE SUSKILUSIOS GELDOS. LENKAI, GALVOJU, PASUKTU PRIE USPASKICHO IR B.BRADAUSKO,NORS BUTKEVICIUS MANO KITAIP, TODEL IR PASIKVIETE LENKUS, JAUSDAMAS GRESME LSDP VIDUJE. ESU TIKRAS, KAD PAS USPASKICHA IR BRAZAUSKININKUS ATEITU IR GYLYS ISH DK O GAL IR PATI VIENSKIENE. STAI TUOMET BUTU IDEOLOGISKAI STIPRI IR RIMTA KOMANDA SU PREMJERU VIKTORU. TOKIA KOALICIJA TURETU AUTORITETA IR DIDZIULI PALAIKIMA TARP LIETUVOS ZMONIU. TIK NAUDOS TURETU LIETUVOS ZMONES DIRBDAMI KARTU SU TOKIA KOALICIJA. . Jurijus Subotinas.

Gyvas zmogus

Gyvas zmogus portretas
Manau reiketu visu pirma Lietuva traukti is duobes ,grazinti pencijas , padeti pencininkams stapdyti masine migracija , nutraukti genocida pries savo liaudi , o tada dalintis siltas vietas , o visas rietenas ir asmenines problemas sresti po darbo ......Pradekite nuo pazadu rinkejams duokit gyventi o ne egzistuoti pagaliau nevarykite gyvus i duobe ...Mes tokie patys gyvi zmones kaip ir jus ....

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Valentinu Mazuroniu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs.
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių