Įtariama, kad būdamas girtas Švenčionių meras išprašytas iš lėktuvo

Įtariama, kad būdami girti Švenčionių rajono meras Vytautas Vigelis, savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Juozas Urbanavičius ir bendrovės „Švenčionių švara“ vadovas Kazimieras Džiaukštas Varšuvos oro uoste dėl netinkamo elgesio išprašyti iš lėktuvo.

TV3 „Žinios“ pranešė, kad incidentas įvyko pakeliui į Paryžių, kur komunalininkai organizavo konferenciją. Į šį renginį Švenčionių vadovas esą vyko už privačios bendrovės pinigus.

Meras tikina, esą jis buvo pasiėmęs atostogų ir niekur neskrido.

„Dabar pasitikslinau variantus, aš iš viso neskridau, nes nuo lapkričio 28 dienos iki gruodžio gal vidurio buvau atostogose iš viso, nes žmonai darė operaciją, čia yra visi dokumentai, tai čia šmeižtas elementarus“, - sakė jis.

Nors meras ir neigia keliavęs, TV3 „Žinios“ nurodo, kad turi savivaldybės administracijos raštą, patvirtinantį mero komandiruotę į Paryžių.

J.Urbanavičius atsisakė bendrauti. Tuo metu kelionės išlaidas į Paryžių apmokėjusios bendrovės vadovas tvirtina, esą jis pats ten neskrido, tad esą nežino, ar meras su J.Urbanavičiumi vyko į Paryžių.

„Mes planavome, buvom užsiregistravę viską, bet kadangi neįvyko kelionė, buvo apmokėta, tai tuos pinigus, kadangi mes patys nevažiavom, grąžinom apmokėjimą į kasą ir viskas. O kodėl neįvyko kelionė, nes mes, kiek žinome, ji įvyko. Na yra gi aplinkybės, kurių nebūtina komentuoti?“, - sakė K.Džiaukštas.

Savivaldybės opozicija tvirtina, esą meras iš tiesų neatostogavo, o po nesėkmingos kelionės toliau girtuokliavo, nors turėjo eiti į darbą.

„Kiek man žinoma, jis į darbą nepasirodė vėlesnes dienas, pats tvirtina, kad buvo atostogos, tačiau pagal mane jis turėjo dirbti darbą, o ne atostogauti tuo metu“, - teigė Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narys Rimantas Klipčius.

Meras sako slaugęs savo žmoną ir su opozicija santykius žada aiškintis teismuose.

V.Vigelis jau ne pirmą kartą įsivelia į skandalus. Paskutinysis - kova teismuose su etikos sargais, kurie pripažino, kad jis pažeidė tarnybinę etiką dalyvaudamas balsavime dėl žmonos valdomo savivaldybės kultūros skyriaus pertvarkos.


Šiame straipsnyje: Meras

NAUJAUSI KOMENTARAI

s

s portretas
kales vaikas,ispera,paragavo stikliuka ir durniuot pradejo.

aha

aha portretas
. . .ir Kaune yra veikėja tokia pavarde . . .

kur

kur portretas
tik pasirodo valdininkas iš LR ten skandalas
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių