Už dešimtis išžaginimų ir prievartavimų policininkas kalės iki gyvos galvos

 • Teksto dydis:

Jungtinės Karalystės teisėja antradienį nuteisė buvusį policininką kalėti iki gyvos galvos už dešimtis išžaginimų ir prievartavimų.

Teisėja Bobbie Cheema-Grubb (Bobi Čima Grub) skyrė Davidui Carrickui (Deividui Karikui) 36 laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmes už virtinę lytinių nusikaltimų prieš 12 moterų, įskaitant 48 išžaginimus, sakydama, kad jis kelia „didelį pavojų moterims“.

Ilgametis Londono policijos pareigūnas prisipažino padaręs 71 lytinį nusikaltimą.

Teisėja B. Cheema-Grubb, pradėdama skelbti nuosprendį D. Carrickui, sakė, kad jis „baisiai pasinaudojo“ moterimis, kurias „įžūliai prievartavo ir seksualiai išnaudojo“.

Ji sakė, kad jis manė esąs „neliečiamas“ ir kad jo, kaip policijos pareigūno, padėtis suteikė jam „išskirtinių galių imtis prievartos ir kontroliuoti“.

Pirmadienį prokuroras teisme pareiškė, kad D. Carricko nusikaltimai verti laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmės su nustatytu minimaliu terminu.

Antradienį nuspręsta, kad nuteistasis už grotų turės praleisti mažiausiai 30 metų.

D. Carrickas pasinaudojo savo, kaip policijos pareigūno, statusu, kad iš pradžių nuramintų moteris ir užmegztų su jomis santykius, o paskui ėmėsi to, ką prokuroras pavadino „smurtinių ir žiaurių seksualinių nusikaltimų katalogu“.

„Jis dažnai pasikliaudavo savo žavesiu, kad pirmiausia suviliotų ir suklaidintų aukas, o paskui pasinaudodavo savo galia ir kontrole,.. kad neleistų joms išeiti arba kad jos nesvarstytų galimybės apie jį pranešti“, – pirmadienį teismui sakė prokuroras Tomas Little'as (Tomas Litlas).

Prokuroro perskaitytuose pareiškimuose jo aukos sakė, kad jautėsi vyro įkalintos ir kad „nebepasitiki policija“.

Teismo metu paaiškėjo, kad policija turėjo duomenų apie skundus ir įtarimus dėl D. Carricko elgesio su moterimis, tačiau jo atžvilgiu nebuvo jokių drausminių procesų.

Jis buvo atleistas iš policijos tik praėjusį mėnesį, kai teisme pripažino savo kaltę.

Vidaus reikalų ministrė Suella Braverman (Sjuela Breiverman) pirmadienį pareiškė, kad „akivaizdu, jog policija turi dirbti geriau“.

Ji pridūrė paprašiusi policijos pajėgų sustiprinti patikrinimą ir pabrėžė, jog „reikia kelti standartus, kad tokie atvejai... taptų praeitimi“.

Londono policija atsiprašė, kad nesiėmė jokių veiksmų dėl ankstesnių kaltinimų, mestų D. Carrickui, kuris tarnavo ginkluotame padalinyje, saugančiame parlamento narius ir užsienio diplomaNAUJAUSI KOMENTARAI

kiek pastebėjau-

kiek pastebėjau- portretas
su tokiais bakenbardais-nesveiki, iškrypę vyrai.

Rdgy

Rdgy portretas
Pilna tiek Lietuvoje ,tiek Anglijoje prostitučių, kurios eina nemokamai,neduoda ramybės net šeimos vyrams ,čia mat žagina per prievarta.Galbūt jam patinka kada kada viskas vyksta ne savanoriškai o prievartos būdu.Tada jau būtų ligonis,turintis psichinį sutrikimą.

Marija

Marija portretas
Tai yra demonų,šetono apsėsti žmonės.Kitaip ir būti negali.Jie patys kalti,kad juos apsėdo.Tokių pilnas pasaulis ir jų daugėja.Tokius tik i kaleimą sodinti na gyvus galvos.Gal prablaivės ir suvoks savo veiksmus.
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių