Rusijoje per parą koronaviruso epidemijos aukų padvigubėjo

Dieduk Jonai,

Dieduk Jonai, portretas
vėl prie liandsbergį, kas sugriovė kolchozus? Vėl prieš Bažnyčia, tu, senas ateiste, vėl prieš žydus tu, teistas antisemite? Nerimsti, nors jau 70 metų sulaukei komentuodamas. Taigi imk čemodaną, skubėk į geležinkelio stotį - ir į aukso šalį Rusieju. Ten tai bent pakomentuosi Pravdoje...

Sąžiningų žmonių credo -

Sąžiningų žmonių credo - portretas
kovoti už gėrį, kelti negeroves. O jei Kremlius meluoja, okupuoja, sukčiauja, numušinėja civilinius lėktuvus, nuodija žmones - tai demaskavimas yra kova prieš blogį. O jei tą daro konservatoriai - tai jie geri žmonės. Tuo tarpu prasivardžiavimas, keiksmažodžiai, įtūžis - nėra gėrio požymiai

Truputį mįslyk.

Truputį mįslyk. portretas
pirma - ne rusus į Marsą reikėtų išsiųsti, o visą Kremlių su jos valdovais. Visos negerovės, bėdos (apgaulės, okupacijos, dopingai, novičiokai, nuodijimai ir kt.) daromos ne tautos, o mafijozinės valdžios. Liaudis kalta tik kad tokią valdžią išrenka.

Dei.

Dei. portretas
Rusija butu geriausia kur i marsa ar jupiteri su visais rusais issiust, ar ne, bet kur tada neliks pasauli jokio blogio tik geris pvz. Amerika su jos siknalaiziais ,liudna bus.

...

... portretas
'Konservų' credo: "Jei kas blogo - tai Rusija, jei kas gero, tai tauta, sunkiai su indėnais kovojusi... dabar ruošiasi pradėt marsiečius dubasint".

DIEDUKAS

DIEDUKAS portretas
nu taip,ukrainietiškas užrašas.Vėl lendzbirkinė propaganda.

DIEDUKAS

DIEDUKAS portretas
kol Rusijoje išplis korona,tai Lietuvos neliks.Rusai viską daro žymiai anksčiau,kad suvaldytu.Dar Italijai padeda,statosi naujas ligonines,turi pakankamai priemonių,paskelbta nedarbo savaitė.Jie mokosi iš kitų šalių,atvirkščiai verigano drebančio dėl posto darbams,

ritisk as

ritisk as portretas
rusai kaip ir kinija meluoja ,rusai nori but auksciau kitu,o kinai issigande del to: kad su savo issrastu bakterologiniu ginklu zudo nekaltus zemes Gyventojus ir bijo atakomybes pries Zmonija .

Anonimas

Anonimas portretas
Savęs žiūrėkit, gaidžiai, o ne Rusijos. Po mėnesio pas jus bus antra Italija. Kas tada bus kaltas, aišku, Putinas ? Kad neatsiuntė jums medikų ir labdaros kaip italams , kurios jūs neverti.

Balamutas

Balamutas portretas
Besidžiaugdamas pamečiau vieną raidę - m. Taisausi - ,,masalo, jauko". Laukiu jūsų kritiškų komentarų, iš anksto dėkavoju. dėkoju.

Balamutas

Balamutas portretas
Jaučiu malonumą kabint visokius jumoro nesuprantančius sutraukas. Visi, o dažniausia senikės, apsikrėtusios neda... virusu, kurioms viskas tik blogai, mane aploja. Man tai labai džiugu. ir laukiu sekančių žertvų ant mano išmesto asalo. Čiau.

AŠ portretas
Juk ir Černobilio avariją aužinojome po kelių dienų.Nieko čia naujo su Rusijos politikų skaičiais.

Pastabusis

Pastabusis portretas
Rašoma apie Rusiją bet nuotrauka tai iš Ukrainos.

>balamutas

>balamutas portretas
Kur taip nugyde?

>Balamutas<

&gt;Balamutas&lt; portretas
---Nei kiek nesuklydai,---tikras balamutas.---Valink kvailį į Putininį rojų,bet pirma pasiimk kolkuletorių ir jų (putino) rodomą statistiką padaugink iš 1.000,---užsikrėtusių ir mirusių skaičių---BALAMUTE.

Balamutas

Balamutas portretas
Tai eilinį kartą įrodo, koks aukštas Rusijoje medicinos,lygis. Jeigu Europoje per parą miršta keli tūkstančiai, tai Rusijoje per visą laikotarpį mirė tik aštuoni žmonės,ir tie buvo atvykę kinai. Rusams nebaisi nei radiacija nei virusai, nei kitokios ligos. Juos saugo galinga Putino ranka. Sveikatą palaiko RPC vedamas šventenybės Gundejevo.Užtenka turėt šventojo Putino ikoną ir virusai žūsta, ligoniai gyja.

Čiubaka

Čiubaka portretas
žurnatroliai siaučia :)

Pastabus žmogus \\\\\.../////

Pastabus žmogus  \\\\\...///// portretas
Ant lentelės tikrai ukrainiečių kalba.Nesuprantama.....................

to Anonimas

to Anonimas portretas
.."Labai keista.Rusijoje sirgti pradėjo prieš savaite o pasveikusiu jau 69.Kaip greitai tenai visi sveiksta ?" Gal todel, kad rusai nepraso "pagalbos" is USA ir ES? Todel ir-..greitai tenai visi sveiksta..??:)

Anonimas

Anonimas portretas
Labai keista.Rusijoje sirgti pradėjo prieš savaite o pasveikusiu jau 69.Kaip greitai tenai visi sveiksta ?

to Raimondas Čiuplys, BNS

to Raimondas Čiuplys, BNS  portretas
Prieko cia DABAR Russija ir- foto is Ukraina orouosto ??- "зал для пссажіров з інвалідністю"??
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių