Quantcast

Rusija tebesispjaudo pykčiu dėl V. Putino arešto orderio – grasina branduoline apokalipse

  • Teksto dydis:

Vakar okupantai apšaudė Berislavą Chersono srityje, vėl pataikė į gyvenamąjį namą ir bažnyčią... Rusija tebesispjaudo pykčiu dėl Vladimiro Putino arešto orderio. Buvęs Rusijos prezidentas, šalies saugumo tarybos vadovo pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas drėbtelėjo, kad V. Putino suėmimas prilygtų karo paskelbimui Rusijai, pasakojama LNK reportaže.

Vėl barbariška okupantų ataka. Du viršutiniai gyvenamojo namo aukštai griuvo kaip kortų namelis. Žmonės nepraranda vilties, kad jų giminaičiai bus rasti gyvi ir nenukentėję. Gelbėtojai ieško butuose įkalintų žmonių po bombardavimo Zaporižioje. Kaip teigia Ukraina, per tyčinį smūgį, kuriuo siekta nužudyti civilius gyventojus, žuvo mažiausiai vienas žmogus, sužeisti – trisdešimt keturi. Tuo metu D. Medvedevas spjaudosi grasinimais. 

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

„Ar išnyko branduolinio konflikto grėsmė? Ne! Išaugo. Kiekvieną dieną į Ukrainą gabenama užsienio ginklų. O tai galų gale priartina šią branduolinę apokalipsę“, – kalbėjo D. Medvedevas.

Įsivaizduokime, kas įvyktų, jei, tarkim, į Vokietijos teritoriją atvyksta branduolinės valstybės vadovas ir yra suimamas. Kas tai? Tai – karo paskelbimas Rusijai.

 

O jeigu būtų suimtas V. Putinas, gąsdina pasauliniu karu.

„Kai kurie kvailiai ir puspročiai, kaip Vokietijos teisingumo ministras, sako: „Gerai, jei V. Putinas atvyks, mes jį suimsime“. Jis teisininkas ar ne? Ar jis supranta, ką tai reiškia?! Akivaizdu, kad šis scenarijus niekada nebus įgyvendintas. Bent akimirkai įsivaizduokime, kas įvyktų, jei, tarkim, į Vokietijos teritoriją atvyksta branduolinės valstybės vadovas ir yra suimamas. Kas tai? Tai – karo paskelbimas Rusijai. Tokiu atveju visas mūsų turtas – raketos ir panašiai, skris į Bundestagą, kanclerio biurą ir taip toliau“, – grasinimais svaidėsi D. Medvedevas.

Negana to, D. Medvedevas pareiškė, kad Rusija šiemet ketina pasigaminti 1,5 tūkst. tankų ir greitai turės visą bepiločių orlaivių paletę. Jau kelis mėnesius agresorė Rusija atakuoja Ukrainą dronais, kurie naikina šalies infrastruktūrą ir žudo nekaltus civilius. Tiesa, jei ir toliau Rusijos įmonėse kils mistiniai gaisrai, kaip kad vakar Jaroslavlio variklių gamykloje, kuri gamina variklius okupantų armijai bei branduoliniams kompleksams, tai vargu, ar D. Medvedevo kalbos taps realybe.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių