Rusija atakavo Dniprą panaudodama raketas ir bepiločius orlaivius

Rusija pirmadienio naktį atakavo Ukrainos rytinį Dnipro miestą paleisdama 16 įvairių tipų raketų ir 20 bepiločių orlaivių, pranešė ukrainiečių kariuomenė.

Išpuoliai prieš karius ir infrastruktūrą buvo vykdomi įvairių tipų raketomis ir Irano gamybos bepiločiais orlaiviais „Shahed“, socialiniame tinkle „Facebook“ parašė Generalinis štabas. Pranešime nurodoma, kad priešlėktuvinė gynyba sunaikino visus dronus ir keturias sparnuotąsias raketas, tačiau detalių nepateikiama.

Dnipre prieš karą gyveno beveik milijonas gyventojų. Nuo dabartinės fronto linijos jis nutolęs apie 125 kilometrus.

Pareigūnai teigė, kad atakos mastas buvo beprecedentis.

„Šiandien nemiegojo visas Dnipras. Tokio apšaudymo nebuvo nuo pat karo pradžios“, – platformoje „Telegram“ rašė miesto meras Borysas Filatovas.

Šiandien nemiegojo visas Dnipras. Tokio apšaudymo nebuvo nuo pat karo pradžios.

Regiono gubernatorius Serhijus Lysakas „Telegram“ parašė, kad Ukrainos pajėgos atlaikė „fašistų, teroristų ir padugnių“ puolimą. Pasak jo, buvo numušta 15 bepiločių orlaivių.

Jis sakė, kad viename rajone per raketų ataką buvo sužeistas 25 metų vyras, o kitame rajone buvo sužeisti septyni žmonės, įskaitant dvi moteris, kurių viena eina šeštą, o kita – aštuntą dešimtį metų.

Ukrainos gelbėjimo tarnyba paskelbė filmuotą medžiagą, kurioje matyti gaisrinės nuplėštais stogais ir sudaužyti ugniagesių gelbėtojų automobiliai.

Tarnyba teigė, kad vienas iš jos darbuotojų buvo sužeistas, o trys jos pastatai ir daugiau kaip 20 įrenginių buvo sunaikinti.

Nuo gegužės pradžios Rusija vis dažniau naktimis apšaudo Ukrainą, ypač Kyjivą.

Ukraina teigia, kad jos priešlėktuvinė gynyba sugeba sunaikinti didžiąją dalį atakos dronų ir raketų.


Šiame straipsnyje: karas UkrainojekarasDnipras

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių