Raminamųjų ir degtinės kokteilis atėmė paaugliams protą

  • Teksto dydis:

Anglijoje kalėjimu iki gyvos galvos nuteisti du paaugliai, kurie viešoje vietoje žiauriai nužudė žmogų, jį sukapoję didžiuliu kardu, rašo anglija.today.

Visuomenę sukrėtęs itin žiaurus nusikaltimas įvykdytas šių metų pradžioje Huddersfielde, prie farmacijos gamyklos „Thornton and Ross“.

Joje vadybininku dirbęs 53 metų Robertas Wilsonas sausio 16-ąją buvo nužudytas protu sunkiai suvokiamu būdu – vyras mirtinai sužalotas pusmetrio ilgio kardu, kuriuo žudikai jam smogė mažiausiai 100 kartų.

Bylą išnagrinėjęs Leedso Karūnos teismas šią savaitę paskelbė nuosprendį žudikams – Kiyranui Earnshaw (18 m.) ir Luke’ui Gaukrogeriui (16 m.). Jaunuoliai dėl žmogžudystės žiauriu būdu už grotų siunčiami visam likusiam gyvenimui, o pirmąsias teises į apeliacijas gaus tik po daugybės metų.

Įprastai nusikaltusių nepilnamečių vardai visuomenei neatskleidžiami dėl juos ginančių įstatymų, tačiau teismas šįkart padarė išimtį vienos naujienų agentūros prašymu.

Po nuosprendžio visuomenei atskleistos ir kraupaus nusikaltimo detalės.

Lemtingą vakarą paaugliai slampinėjo gamyklos teritorijoje, todėl Robertas Wilsonas su dviem kolegomis – Paulu Thewlissu ir Johnu Badejo – išėjo lauk norėdami paprašyti įtartinus jaunuolius pasitraukti. Tuo metu vadybininkas telefonu jau kalbėjosi su saugos tarnyba.

Telefonas buvo įjungtas nusikaltimo metu ir padėjo atkurti jo eigą, nužudymą užfiksavo ir vaizdo stebėjimo kameros.

Įrašai liudija, kad pamatęs ateinantį vadybininką Kiyranas Earnshaw ėmė šaukti, kad šis jo nefilmuotų, o tada iš sportinių kelnių klešnės išsitraukė kardą su 50 cm ilgio ašmenimis ir puolė darbuotoją.

Kai jį ginti bandė kolegos, vienas – Johnas Badejo – buvo sunkiai sužalotas ir su Paulu Thewlisu spruko, o sužvėrėję paaugliai įniršį išliejo ant Roberto Wilsono.

Skambučio saugos tarnybai įraše girdėti, kaip Luke’as Gaukrogeris, kuriam tuo metu buvo 15 metų, prašo savo bendro kardą duoti jam ir šaukia norįs aukai nukirsti galvą.

Girdisi ir vadybininko maldavimai liautis.

Netrukus atvykę policijos pareigūnai išvydo prie aukos kūno tupinčius įtariamuosius, kurie bandė kardu nupjauti žmogaus galvą. Vėliau ekspertai velionio kūne suskaičiavo daugiau nei 100 durtinių ir pjautinių žaizdų, iš kurių dauguma – viršutinėje kūno dalyje, kakle, galvoje.

Sulaikant įtariamuosius teko panaudoti elektrošoką bei ašarines dujas.

Sulaikomas Kiyranas Earnshaw klausė, kodėl pareigūnai prie jo priekabiauja ir nori išsivežti, vaikinas kalbėjo nerišliai.

Netrukus paaiškėjo tokio elgesio priežastis – nustatyta, kad prieš nusikaltimą paaugliai vartojo raminamuosius vaistus, juos užgerdami degtine.

Po sulaikymo vyresnio vaikino kišenėse aptiktos flualprazolamas – medikamentas, primenantis „Xanax“ ir sukeliantis mieguistumą, sumišimą bei gali išprovokuoti impulsyvumą, sutrikdo dėmesį.

Šie duomenys iš dalies atsakė į sielvartaujančios Roberto Wilsono našlės retorinius klausimus – kas atsitiko žmonėms, kad jie taip elgiasi su kitais žmonėmis?

Pirminis šaltinis: https://www.anglija.today/nusikaltimai-ir-nelaimes/raminamuju-ir-degtines-kokteilis-ateme-paaugliams-prota?fbclid=IwAR1SiBn4EIEFiZeXHNfXZAsCG7LvPmcYHf13QI_AL2g7Qjy4TY5__s9JI8MNAUJAUSI KOMENTARAI

#

# portretas
Lietuvoje lygtinai gautu... Geri vaikučiai juk... Jie tik per daug kompiuterinius žaidimus žaidė.. Vakarų civilizacija aukščiausiame "levelyje"..

Siaubas

Siaubas portretas
Kodel pas mus ne rodo nuotrauku panasiu nusikalteliu, kad visi matitu ir nera ko slepti nuo visuomenes. Kodel jie taip elgiasi su kitais žmonėmis?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i muila reik

i muila reik portretas
gerai kad ne lietuvoj--cia paleistu--vaikai(liet.supratimu)gi vargseliai.....
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių