Profesorius įvardijo, kas laukia Rusijos: V. Putinas su savo paranoja ją pribaigs

  • Teksto dydis:

Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Gintautas Mažeikis socialiniame tinkle „Facebook“ pateikė psichologinį Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą.

„V. Putino saulėlydis. Matome: jis ir fiziškai, ir psichiškai atitolo nuo savo pavaldinių, ir dar toliau yra nuo jo įsivaizduojamos tautos. Jis virto paranojišku maniaku, bunkeriniu diktatoriumi – blogiausia iš galimų toksiškų lyderio versijų. V. Putino aplinka jo bijo ir jam tai patinka. Jis aplink save kelia stingdančią grėsmės ir net siaubo nuotaiką. Jam jo patarėjai meluoja, pataikauja. Falsifikavimas ir korupcija užvaldė visą jo valdžios vertikalę ir ji jau supuvo iš vidaus – ten nebėra nieko sveiko. Bet koks analitikas pasakys, kad tai jau valdžios vertikalės, Leviatano agonija. Šaknis, kuri laiko Rusijos imperiją supuvo ir neaišku, kur ir kaip imperija grius“, – antradienį feisbuke rašė G. Mažeikis.

Pask jo, paprastai didžiaisiais diktatoriais tampa dvasios ir intelekto vidutinybės, kurias kamuoja gilus nepasitenkinimo kompleksas, kurie turi įžūlios drąsos ir iškalbos melo žadėti, ir kuriems padeda rimti ir dideli rėmėjai. Jie vedini savo egoistinių ir ciniškų interesų bei godumo investavo į šį maniakalinį, godų apgaviką, manydami, kad vėliau jį valdys kaip marionetę.

Homofobija – paniškas nerimas dėl  homoseksualumo ir pedofilijos. Štai kodėl įtariamas jo paties polinkis pedofilijai, kaip vidinis, slepiamas kompleksas.

„Po 2000 metų pasaulyje atsirado didžiulis skaičius V. Putino gerbėjų. Taip pat ir Lietuvoje. Visi jie buvo TV kuriamo įvaizdžio aukos. Daugelis analitikų, sėkmingai ir nesėkmingai įveikdami TV manipuliaciją, išskyrė jo bruožus: įžūli drąsa, minimalūs folkloriniai ir muzikiniai gebėjimai, itin paviršutiniškas istorijos žinojimas, niekuo neapribota savimyla, absoliutus nesugebėjimas pripažinti savo klaidų kerštingumas, tapatinimasis su savo grupuote, didžiulis turtų – blizgesio, rūmų, aukso troškimas, visiška panieka ne savo rato žmonėms, mizoginija – panieka moterims, homofobija – paniškas nerimas dėl  homoseksualumo ir pedofilijos. Štai kodėl įtariamas jo paties polinkis pedofilijai, kaip vidinis, slepiamas kompleksas. Senatvėje dar prisidėjo jo religinis sektantiškumas, polinkis okultinėms apeigoms, karinis ir ideologinis infantilizmas, neapykantos isterijos priepuoliai. Su kiekviena diena jis sukelia Rusijai vis daugiau problemų ir vis labiau ją skandina. Su V. Putinu šis Rusijos laivas suduš į šipulius ir išgelbėti milžinišką valstybę laiko lieka vis mažiau“, – įsitikinęs G. Mažeikis.

Jo teigimu, Rusija dar turi pakankamai išteklių atsitiesti, tačiau V. Putinas su savo paranoja, konspirologija, megalomanija ir visomis kitomis savo blogosiomis savybėmis ją pribaigs.

„Gaila Ukrainos žmonių, jų mirčių, tačiau už ją Rusija sumokės baisią kainą, o Ukraina atsigaus. Taip ir reikia, kad sumokėtų: Rusijos piliečiai yra atsakingi už šį karą, moterų ir vaikų žudymą! O kas bus, jei V. Putinas išliks ilgesnį laiką valdžioje? Rusija virs arba Šiaurės Korėjos tipo kalėjimu dar kokiam dešimtmečiui, ir šią tendenciją matome, arba ji, jei V. Putinas greitai nebus sunaikintas, subyrės į keletą atskirų valstybių ir tada iš jų teks atimti atominį ginklą“, – spėjo profesorius.


Šiame straipsnyje: karas UkrainojeVladimiras PutinasRusijos likimasGintautas Mažeikis

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių