Prie šokėjų priekabiavęs belgų režisierius – nuteistas

Belgų menininkui, choreografui ir režisieriui Janui Fabre'ui (Janui Fabrui) penktadienį buvo skirta lygtinė pusantrų metų įkalinimo bausmė, pripažinus jo kaltę dėl lytinio priekabiavimo prie trupės šokėjų ir, vienu atveju, lytinio smurto.

Prokurorai siekė trejų metų įkalinimo bausmės, bet Antverpeno teismas nusprendė, kad pusė įtariamų incidentų nebuvo įrodyti arba įvyko pernelyg seniai.

Bendrai 63 metų J. Fabre'o kaltė buvo pripažinta šešiose bylose.

Dvylika buvusių J. Fabre'o trupės „Troubleyn“ narių pasiskundė dėl lytinio priekabiavimo darbe, o vienas jų kaltino režisierių lytiniu smurtu.

Įtarimai susiję su įvykiais nuo 2002 metų, paaiškėjusiais tik 2018-aisiais, kai pasaulinis judėjimas „#MeToo“ paskatino lytinio išnaudojimo ir priekabiavimo aukas prabilti.

J. Fabre'as nedalyvavo teismo posėdžiuose.

Kovo mėnesį keli šokėjai teisme apie J. Fabre'ą kalbėjo kaip apie repeticijų – „toksiškos darbo visatos“ – tironą, žemindavusį savo žmones ir kartais šantažu versdavusį moteris užsiimti seksu.

Kai kas skundėsi, kad buvo apgaule priversti dalyvauti erotinėse fotosesijose, teigiant, kad tos nuotraukos pasirodys meno žurnaluose.

J. Fabre'o advokatai pripažino, kad jis yra stipraus ir anarchiško būdo žmogus, kad dirbti su juo „reiškia atiduoti 100 procentų“ per sunkius pasirodymus, pasibaigiančius „tikru išsekimu, tikromis emocijomis“, bet neigė, kad jis yra nusikaltėlis.NAUJAUSI KOMENTARAI

voz

voz portretas
jei kyšis yra paskola, tai tas priekabiavimas yra rūpestis darbuotojais.

o

o portretas
juk euroturgeli ir valdo tokie briuselio pydai po ursules prieglobsciu'''
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių