Prancūzijos saugumo pajėgos susirėmė su protestuotojais, mėginusiais sustabdyti statybas

  • Teksto dydis:

Prancūzijos saugumo pajėgos šeštadienį dar kartą susirėmė su protestuotojais, kurie bandė sustabdyti žemės ūkio pramonei reikalingų rezervuarų statybą pietvakarinėje šalies dalyje, pranešė naujienų agentūros AFP korespondentai.

Šios smurto scenos Saite-Solino miestelyje, vakarų Prancūzijoje, kilo praėjus kelioms dienoms po šalį apėmusių smurtinių protestų dėl prezidento Emmanuelio Macrono (Emaniuelio Makrono) pensijų reformos, lėmusių Britanijos karaliaus Charleso III (Karolio III) vizito atšaukimą.

Vėlyvą šeštadienio rytą nusidriekė ilga demonstracija, kurioje, vietos valdžios institucijų duomenimis,dalyvavo mažiausiai 6 000 žmonių, anot organizatorių teigimų – apie 25 000 asmenų.

Pareigūnai teigė, kad buvo pasitelkta daugiau kaip 3 000 saugumo pajėgų narių, o demonstrantų tarpe buvo „mažiausiai 1 000“ potencialiai smurtauti linkusių žmonių, įskaitant kelis atvykėlius iš Italijos.

Pasak AFP korespondentų, netoli policijos saugomos statybvietės labai greitai kilo smurtiniai susirėmimai tarp saugumo pajėgų ir radikalių protestuotojų.

Protestuotojai mėtė įvairius sviedinius ir savadarbius sprogmenis, o policija į tai atsakė ašarinėmis dujomis ir vandens patrankomis.

Vienuolika žmonių buvo sulaikyti po to, kai policija konfiskavo įvairius šaltuosius ginklus, įskaitant petankės kamuoliukus ir mėsos peilius, taip pat sprogmenis.

Prieš pensijų reformą nukreipti protestai virto didžiausia E. Macrono antrosios kadencijos vidaus krize – Paryžiaus ir kitų miestų gatvėse kasdien vyksta policijos ir protestuotojų susirėmimai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Visai kaip Baltarusijoj prieš porą metų. Tik baltarusiams po 60 rublių į dieną mokėjo, kad triukšmautų. Bet Batka greitai susitvarke su visokiais teroristais. Šaunuolis.

Išvada

Išvada portretas
Sankcijas Prancūzijai !!

Čia ne prancūzai

Čia ne prancūzai portretas
Čia iš visur sulėkė ekstremalai anarchistai, kuriems smagu su policija susiremti. Jie ir iš kitų šalių suvažiuoja, kai yra proga pasismaginti. Normalūs protestuotojai yra taikūs.
VISI KOMENTARAI 8

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių