Pedofilą užmušusio vyro motina pareiškė, kad didžiuojasi sūnumi

34-erių metų Vladimirą Sankiną Ufos miesto Kalinino rajono teismas nuteisė kalėti aštuonerius metus už įtariamojo pedofilija nužudymą. Nuteistojo motina Galina Sankina televizijos kanalui „360“  pareiškė, kad sūnaus nesmerkia, o juo didžiuojasi.

„Jis nesigaili, kad išgelbėjo vaikus. Ir vėl taip pasielgtų. Aš didžiuojuosi savo sūnumi“, – sakė moteris.

Ji vadino sūnų geru žmogumi, kuris ne kartą gelbėjo žmones. Pasak motinos, kartą sūnus nuo prievartautojų apgynė merginą, padėjo per gaisrą, taip pat pagelbėjo pasiklydusiems miške.

Nuteistojo motina pareiškė, kad nesitikėjo tokio griežto nuosprendžio. Jos nuomone, Vladimiras nuteistas neteisingai.

Lenta.ru pranešė, kad nuosprendis V.Sankinui paskelbtas sausio 14 dieną. Ufos teismas jį pripažino kaltu dėl 54 metų Vladimiro Zaicevo nužudymo ir skyrė aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmę griežtojo režimo pataisos darbų kolonijoje.

Jis nesigaili, kad išgelbėjo vaikus. Ir vėl taip pasielgtų. Aš didžiuojuosi savo sūnumi.

Rusijos spauda informuoja, kad nužudytasis 2019 metais išėjo iš kalėjimo, kuriame praleido 11 metų už berniuko išprievartavimą.

Gazeta.ru rašo, kad paskelbus V.Sankinui nuosprendį, Rusijos gyventojai masiškai pasirašinėja peticiją, palaikančią nuteistąjį. Teigiama, kad žmonės laiko jį ne nusikaltėliu, o didvyriu. Peticiją jau pasirašė 86 tūkstančiai žmonių.

Rezonansinė tragedija įvyko 2020 m. sausio 30 d. Baškirijos sostinėje Ufoje. Tada du berniukai gatvėje mėtėsi sniego gniūžtėmis, o vėliau užbėgo į namo laiptinę sušilti. Ten juos pamatė V.Zaicevas. Jis pakvietė berniukus pasivaišinti arbata ir saldainiais.

Kai berniukai užsuko pas vyrą į svečius, šis liepė atvykėliams nusirengti ir pats išsirengė. Berniukai bandė pabėgti, bet nepažįstamasis ėmė grasinti kirviu. Vis dėlto vienam paaugliui pavyko išsiveržti iš buto į gatvę. Ten jis sutiko V.Sankiną.

Berniukas jam papasakojo, kas nutiko. V.Sankinas tuoj pat suskubo berniukams į pagalbą. Vyras pabeldė į įtariamojo buto duris. V.Zaicevas jas atidarė.

Vyrai išėjo išsiaiškinti į gatvę ir susimušė. V.Sankinas sumušė V.Zaicevą, kuris mirė greitosios pagalbos automobilyje.

Teismas nustatė, kad V.Sankinas iš aukos pagrobė pinigus.NAUJAUSI KOMENTARAI

I ka atkreipiau demesį

I ka atkreipiau demesį portretas
Nužudė 2020 sausio 30, o nuteise 2021 sausio 14d. Tokio tempo dar ir "išsivysčiusios" Lietuvos Teismams yra ko pasimokyti iš Baškirijos... o pedai - šlykštūs yra. Juos kastruot reikia.

Mi

Mi portretas
Pritariu motinai! Uzuojauta jai! As manau- kad issigimeli nuteises vyras visikai teisus, bent normalioje visuomeneje, ir nuteistuju tarpe jis turi palaikyma!

DJ

DJ portretas
Baisu būtų viską sužinojus kas pasaulyje vyksta
VISI KOMENTARAI 24
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių