Meksikos vandens parke užpuolikai nužudė septynis žmones, tarp jų – vaikas

Meksikos centrinėje dalyje ginkluoti užpuolikai šeštadienį įsiveržė į vandens parką ir nužudė šešis suaugusiuosius bei vaiką, sukeldami paniką tarp ten buvusių žmonių, pranešė vietos valdžios institucijos.

Policija „atvyko į įvykio vietą, kur rado... tris negyvas moteris, tris vyrus ir septynerių metų vaiką, be to, vienas asmuo buvo sunkiai sužeistas“, sakoma Kortasaro savivaldybės, kurioje įvyko išpuolis, merijos pareiškime.

Centrinėje Meksikos Gvanachuato valstijoje pastaraisiais metais išaugo su narkotikais susijęs smurtas.

Pareiškime teigiama, kad ginkluoti užpuolikai atvyko į La Palmos plaukimo kurortą 16.30 val. vietos laiku (1.30 val. sekmadienį Lietuvos) laiku, kad įvykdytų išpuolį.

Pasak valdžios institucijų, užpuolikai nuėjo tiesiai prie žmonių grupės ir pradėjo šaudyti, tada atjungė apsaugos kameras ir pabėgo.

Vietos naujienų svetainėje „Debate Noticias“ paskelbtame vaizdo įraše, kurį padarė įvykio vietoje buvęs liudininkas, matyti, kaip aukos krito ant grindų arba kėdžių, ant kurių sėdėjo, tvyrant tirštiems dūmų debesims – matyt, nuo šūvių.

Filmuotoje medžiagoje taip pat matyti, kaip žmonės bėga slėptis.

Išpuolis įvyko paskutinę pavasario mokyklinių atostogų dieną. Po incidento kurorte budėjo karinė ir valstybinė policija.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių