Lenkija tiria miškuose rastas karinės aviacijos objekto dalis

Lenkijos prokurorai ir saugumo tarnybos tiria miškuose centrinėje šalies dalyje rastas kažkokio karinės aviacijos objekto liekanas, ketvirtadienį sakė teisingumo ministras Zbigniewas Ziobro (Zbignevas Ziobras).

Lenkijos saugumo tarnyboms galioja aukšto laipsnio parengtis dėl Rusijos karo kaimyninėje Ukrainoje. Tačiau Gynybos ministerija socialiniame tinkle „Twitter“ tikino, kad objektas, rastas netoli Zamoscio ir Bydgoščiaus už maždaug 265 km į šiaurės vakarus nuo Varšuvos, nekelia pavojaus gyventojams.

Ministras pridūrė, kad šis objektas nukrito miške už kelių dešimčių kilometrų nuo Bydgoščiaus. Ši vieta yra pakankamai toli nuo Rusijos ir Ukrainos sienos.

Pasak Z. Ziobro, tyrimui vadovauja apskrities prokuratūros karinis skyrius Gdanske, dalyvauja kariniai ekspertai, policininkai, kariuomenės kontržvalgybos agentai.

Pareigūnai nesako, kokia tai galėtų būti įranga.

Vietinė žiniasklaida nurodė, kad objektas buvo rastas šios savaitės pradžioje ir, kaip manoma, tai gali būti raketa „oras-žemė“.

Radijo stotis RMF FM tviteryje pareiškė, kad kad šis objektas yra „kelių metrų ilgio ir buvo įsmigęs tiesiai į žemę... Vamzdis buvo tuščias, neaišku, ar jis sprogo. Taip pat trūksta kovinės galvutės“.

RMF FM pridūrė, kad ant objekto buvo kirilica užrašytas tekstas. Vis dėlto jos cituojamas karo ekspertas priminė, kad Lenkijos kariuomenė vis dar turi nemažai posovietinės ginkluotės.

Buvęs Lenkijos specialiųjų pajėgų padalinio GROM vadas Romanas Polko teigė, kad šis objektas galėjo būti nebūtinai iš Rusijos ar Ukrainos.

R. Polko nurodė, kad objektas galėjo atsidurti miškuose ukrainiečiams arba lenkų pilotams vykdant karines pratybas.


Šiame straipsnyje: Lenkijaaviacijos objektasdalys

NAUJAUSI KOMENTARAI

tai pasikėsinimas į NATO šalį

tai pasikėsinimas į NATO šalį portretas
ir visiškai pasyvi reakcija

Doice

Doice portretas
LIUFTWAFFEN nuolauzos,nerik pergyvent,bus dar daugiau.

matomai rusai buvo ysirenge

matomai rusai buvo ysirenge portretas
,,,karines aviacijos objekta,,,kury praziopsojo lenkiska kontrazviedka bet netycia surado ,,grybautojai,,
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių