Kraupias žudynes Naujojoje Zelandijoje surengusiam ekstremistui pateikti kaltinimai

E

E portretas
Aciu dievui, Lietuvoje bent jau ginklu negalima lengvai isigyti.

...

... portretas
Tuoj popiežius jį šventuoju paskelbs: "Už pradėtą naują Šventojo kryžiaus žygį" (kodėl džihadus skelbt tik musulmonai gali?)

onute

onute portretas
JAU PASAULYJE MUSULMONU DAUGIAU NEI KRIKSCIONIU JIE NEPRIPAZYSTA KITATIKIU TAI JU DABAR TIKSLAS ISNAIKINTI KITARAUCIUS KA PARODO MASISKAS VERZIMASIS I EUROPA IR TA I JIEMS PALENGVINO TOKIE KAIP MERKEL BAISU PAGALVOTI KAIP ATEIS LAIKAS KAIP BUS GRIAUNAMOS GROZYBES PARYZIUJE MUSLIAM NEREIKALINGOS NEI ERMITAZAS NEI PARYZIAUS KATEDRA NEI SAULES BAZNYCIA O KAD TAI BUS IR DURNAM AISKU JIE GIMDO PO DESIMT VAIKU O DABAR UZ MUSU PINIGUS GIMDYS EUROPOJE

Sunku patikėti

Sunku patikėti portretas
Skaitau ir kraupu darosi... išžudyti nekalti žmonės. Koks nevisprotis lietuvis nužudys, tarkim, anglą, ir bus normalu, jei jie įsiverš ir išžudys bažnyčią Lietuvoje? Nes gi lietuviai žudikai, juos reikia valyt. Man tiesiog protu nesuvokiama, kaip galima teigiamai reaguot į tokias masines žudynes vien dėl to, kad jie musulmonai. Tie, kas šaudo, pjauna ir kitaip žudo, labai toli nuo islamo, ir juo tik dengiasi, bet čia reikia truputį smegenų turėt,kad tą suprast. Tik paskaičius tokias reakcijas suprantu, kiek daug besmegenių mus supa.

Kalanta

Kalanta portretas
Tada Ji smerke ,atejo diena ir pradejo gerbti,ateis ir Jo diena .

Kristina

Kristina portretas
Keista, kad kai musulmonai ir negrai prievartauja, galvas nupjauna Europos moterims, išžudo daugybę žmonių Vokietijoje, Anglijoje, Prancūzijoje, Švedijoje ir t.t. apie tai tokio didelio triukšmo žiniasklaidoje nebūna. Kartais išvis nebūna. Atsibodo ta propaganda, tyla ir neigimas. Prancūzų žiniasklaida neigia, jog policija muša, guminėmis kulkomis palieka daugybę geltonų liemenių protestuotojų neįgaliais, aklais ir pan. Ir net nerūšiuoja, moteris ar vyras. Macronas sako, kad netoleruoja smurto, nors pats užsiundė savo šunis ant nekaltų žmonių, kurie viską pradėjo taikiai. Taigi, šis vyrukas, yra dar vienas didvyris šalia Breiviko. Kiek galime taikytis prie kitataučių kultūros, naikindami savo kultūrą ir tradicijas? Kiek galime leisti griauti savo istorines bažnyčias ir katedras dėl jų mečetės, kuri nuolat triukšmauja ir kiša savo fanatinį tikėjimą? Velniop juos. Tikiuosi, kad tokių protrūkių bus daugiau ir visa tai greičiau baigsis.

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu Jevrokolchozo pide.rai, o Lietuvoje Soroso globalisto bybciulpiai NENUSTOS VESTI i Europa socialiniu parazitu -- nigeriu, muslimu banditu tai tokiu pilietiniu pasipriesinimo akciju TIKTAI DAUGES. Mes, lietuviai, PALAIKOME siuos DIDVYRIUS. Komunizmo smekla isitaise Jevrokolchoze. Muslimu banditai Sirijoje, Irake ispjove 1 500 000 krikscioniu. Kazkodel del to NEGIRDETI JOKIO PROTESTO. Darome isvada, kad krikscionis zudyti YRA NORMALU ir PAGEIDAUTINA, o muslimu banditu NEGALIMA LIESTI net pamineti uz tai liberastai ir tolerastai sodina i kalejima. ISGAMOS ateina ir jums galas.

To-Jurijui

To-Jurijui portretas
Tai lysk įurvą,kai žygiuoja tikri patriotai

Vladas

Vladas portretas
Kas gi pradės kovoti ,jei ne eilinis žmogus.Valdžios,kai kurie atstovai gal ir nevirškina tų visų atėjūnų,bet surauke šiknas sėdi ir dainuoja į melodiją,kurią sukūrė eurosajūzo iškrypėliai ir jų užtarėjai.

Anonimas

Anonimas portretas
Tokių tik daugės. Jei musulmonai mano kad tik jie vieni atvykę i svečias šalis moką žudyti tų šalių gyventojus tai jie labai klysta... Kaip šaukia taip ir atsilieps.

Megumin

Megumin portretas
Bobas reik žudyt. O musulmonai geri, vieną dieną įvest šariją , ir padės bobas į vietą

Savasy

Savasy portretas
Nieko neirodyta,visi kalyinimai is pirsto lauzti ir man toks vaizdas,kad pakiso nepakaltinama zmogeli,kuris nusisnekeko savo transliacijose

neteisinu jokiu zudyniu... bet kada europoje

neteisinu jokiu zudyniu... bet kada europoje  portretas
prievartaujamos merginos, zudomi ,peiliais badomi zmones situ suveztu islamistu rankomis,kada kataliku baznycios deginamos ,zudomi katalikai ---valdzia tyli sikna suspaudus ,kas issizioja apsaukiamas nacionalistu , kuklusklanininku ,rasistu ,fasistu ir t.t kada juos mecetese iszudo , kila klaikus triuksmas su tokiais paciais isvedziojimais ....nekaltus islamistus uzpuole nacionalistai ,fasistai, rasistai ir t.t ....gal paskaiciuokit kiek islamistai pridare teroristiniu aktu ir kiek iszude nekaltu zmoniu ir vaiku ...na ir kiek tie nacionalistai ,rasistai.....

tomtom

tomtom portretas
Kokius jis čia gestus rodo

Kiek Krikscionisku baznyciu Saudo Arabijoje ???

Kiek Krikscionisku baznyciu Saudo Arabijoje ??? portretas
O kada bus pateikti kaltinimai tiems kas sukuria tokia situacija ???? Sprogdina krikscioniu baznycias. Tai kaip ir nematoma. Kai mecheteje kazkas nutiko tai jau baisi tragedija.

Įdomu

Įdomu portretas
Ko pats nenusišovė , kad toks drąsus šaudyt nekaltus vaikus ir moteris? Ir ar neprivilios tom šaudynėm į NJ.sprogdintojų? Ar nekeršys , nebus alax akbar greitu laiku? Ankščiau šioj šaly nebuvo girdėt kad puldinėtų teroristai su sprogdinimais.Ar kažką praleidau.Prancūzus ir kitas šalis daugiausiai užpuldinėdavo.

Jo.

Jo. portretas
Šauliui kazkuom nepatiko musullmonai.

Jurijus

Jurijus portretas
Kiek tokiais piktais žiauriais veidais žygiuoja Lietuvos sostinės ir ne tik gatvėmis ir šaukiantys "už Lietuvą vyrai" gatvi užpulti kitaip matančius ,kitaip atrodančius,kitaip apsirengusius,kitaip atrodančius.Ir visokie nacionalistų žygiai su tokiais nenormaliais veidais. Pyktis taip ir veržiasi vien iš žvilgsnio.

Artūras

Artūras portretas
Sanitaras...

Anonimas

Anonimas portretas
kiek supratau, toje aburigenu salyje, teisetai, kiek nori tiek gali tureti saunamuju ginklu. kazin, pas mus irgi tas pats?

To Assnu

To Assnu portretas
Pati tu babaju paklode esi.

Assnu

Assnu portretas
Tokie psyhai jokios naudos neduoda visuomenei.....tokius vietoj saudyt be gailescio kaip hienas . Cia mano nuomone .Turbut atsiras ir kurie gailes tokiu debylu
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių