Kolumbijoje nukritus lėktuvui žuvo aštuoni žmonės

  • Teksto dydis:

Antro pagal dydį Kolumbijos miesto Medeljino gyvenamajame rajone pirmadienį nukritus nedideliam lėktuvui su aštuoniais žmonėmis, žuvo visi juo skridę asmenys, pranešė oro uosto pareigūnai.

Ryte iš Olaja Hereros oro uosto pakilęs lėktuvas pranešė apie variklio gedimą, o po to atsitrenkė į namą, į orą paskleidęs tirštus juodų dūmų kamuolius.

Oro uosto „Twitter“ paskyroje pranešta, kad žuvo visi aštuoni lėktuve buvę žmonės – šeši keleiviai ir du įgulos nariai.

Duomenų apie sužeistuosius ar žuvusiuosius name kol kas nėra.

„Beleno Rosaleso sektoriuje įvyko lėktuvo avarija. Siekiant padėti nukentėjusiesiems, pasitelkti visi vyriausybės pajėgumai“, – anksčiau tviteryje pranešė meras Danielis Quintero (Danielis Kvinteras).

Jis sakė, kad sudužo dvimotoris lėktuvas „Piper“, skridęs iš Medeljino į Pizaro savivaldybę kaimyniniame Čoko departamente.

Lėktuvui „kylant buvo pranešta apie variklio gedimą ir jam nepavyko grįžti į Olaja Hereros oro uostą“ – vieną iš dviejų Medeljino oro uostų.

Kaip matyti iš nuotraukų, kuriomis pasidalijo gelbėjimo tarnybos, lėktuvas atsitrenkė į namą ir sugriovė viršutinius jo aukštus.

Ugniagesiai stengėsi užgesinti liepsnas tarp išsibarsčiusių plytelių ir sugriuvusių plytų sienų, rodo nuotraukos.

Medeljinas yra įsikūręs siaurame slėnyje, apsuptame Andų kalnų.

2016 metais lėktuvui, skraidinusiam Brazilijos futbolo komandą „Chapecoense“, baigėsi degalai ir jis sudužo kalnuose netoli miesto. Per tą nelaimę žuvo 71 iš 77 lėktuve buvusių žmonių, įskaitant 16 žaidėjų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių