Kalifornijoje suimtas motiną dėl tualetinio popieriaus sumušęs vyras

Kalifornijoje šią savaitę buvo areštuotas vyras, įtariamas smogęs savo motinai už tai, kad ši paslėpė šeimos tualetinio popieriaus atsargas, nes sūnus netaupiai naudoja šią šiuo metu itin paklausią higienos prekę.

Policijos pareigūnai buvo iškviesti į šeimos namus į šiaurę nuo Los Andželo esančiame Soguse pirmadienio popietę, įsiplieskus ginčui dėl tualetinio popieriaus, vietos žiniasklaidai sakė Santa Klaritos policijos nuovados atstovė spaudai Shirley Miller (Širli Miler). 

Ginčo metu Adrianas Yanas (Eidrianas Janas), kaip įtariama, smogė motinai, sakė Sh. Miller. Vyras buvo sulaikytas dėl įtariamo fizinio smurto panaudojimo. 

Moteris pareigūnams sakė, kad paslėpė tualetinį popierių nuo 26 metų sūnaus, nes šis jo sunaudojąs per daug, o ši higienos prekė šiuo metu yra deficitinė dėl koronaviruso pandemijos.  

Sh. Miller sakė, kad beveik visoje šalyje galiojant griežtoms karantino priemonėms, kurių buvo imtasi dėl koronaviruso epidemijos, pastebimai padaugėjo smurto artimoje aplinkoje atvejų.

„Tai buvo prognozuota. Tai vyksta visur“, – sakė policijos atstovė.NAUJAUSI KOMENTARAI

siaip

siaip portretas
Kodėl pavadinime vietoje tikro fakto - sūnus, panaudota žodis - vyras? Sūnus - tai kalte ir motinai ne tik tėvui, o konfliktas kaip iš straipsnio galima suprasti įvyko dėl motinos psichikos problemų - tiesiog jos neadekvatumo faktas. Sąvoka vyras kaip ir propaganda jog vyrai smurtautojai visur ir visada. Gudri feminisčių propaganda. O gal ir dėl to kad Lietuvoje šiuo metu mūsų feministinių moterėlių draugijos vykdo europinį projektą „smurtas artimoje aplinkoje“ ir jau pasireikė straipsniais „smurtas artimoje aplinkoje pandemijos aplinkoje“ per nevyriausybinės organizacijas, todėl jos atidirbinėja europinių pinigėlių gavimą tokių faktų surinkime ir pateikiame Lietuvoje.......

WW

WW portretas
Na ir apsis...kelis tas sunus. Ir sugalvok tu man trenkti motinai del tual.popieriaus. Blogai isauklejo motinele suneli. Ir ko jis sedi motinos namuose, jau seniai tokiam laikas gyventi atskirai, tada niekas jam neribotu tual.popieriaus naudojimo, tik tektu paciam juo apsirupinti.Geda ir skaityti apie toki nevisproti. Galetu nusiplauti ta savo sedyne4, juk namuose,o ne viesajam tualete. Bet tikriausiai toks paprastas dalykas nedaeina taqm debilui.

ArturKlp

ArturKlp portretas
Kiek trolių išlindo, tik Jav paminėjus. Jei taip nuostabu ten, caro žemėje, kodėl į Rusiją nevažiuojat gyvent ? Kodėl čia gyvenat ir naudojates patogumais, kuriuos suteikė tie blogieji ES vakarai ? Troliai ir liks troliai, gauna kelis eurus per dieną tai dirba prie klaviatūros kol nemiega. Kaip sakant už komentarą po rublį, tai daug tenka rašyti.
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių