Kaip Vokietijos mokslininkams pavyko nustatyti, kad A. Navalnas buvo apnuodytas?

Pillietis+

Pillietis+ portretas
Buvo komentuota anksčiau. A.Navalno kaip opozicionieriaus karjera baigėsi. Iš Rusijos jis su vokiška palyda išeliminuotas kaip A.Merkel svečias (todėl ir saugomas ypatingųjų Vokietijos policijos pajėgų). Taip Putinas atsikratė uoliausio anti-rėmėjo be jo bausmės už galimus kriminalinius įkalčius. Be to, kas gali garantuoti, kad A.Navalnas nebūtų nužudytas Rusijoje ar už jos ribų tų oligarchų-korupcionierių, kurių veiklą A.Navalnas uoliai tyrė ir skelbė (na, kad ir šis tik vienas atviras atvejis - Jevgenijus Prigožinas pažadėjo sužlugdyti opozicijos lyderį Aleksejų Navalną, ištiktą komos ir gydomą vienoje Berlyno ligoninėje dėl įtariamo apnuodijimo). Bet kokiu atveju jis nėra iš antiputininių buvusių KGB-istų, kaip A.Litvinenka ar S.Skripalis ar kt. kohortos. O A.Navalno "bylos" švarus tyrimas pas A.Merkel gali atverti ir tokius aspektus, kurie nemalonūs ne tik putinui.

Pillietis

Pillietis portretas
Naujas posūkis. 2020 09 15. Rusijos opozicijos veikėjas Aleksejus Navalnas nesuinteresuotas, kad Vokietija priimtų Rusijos pasiūlymą atlikti bendrą tyrimą dėl to, kas jam nutiko, pirmadienį pranešė JAV laikraštis „The New York Times“. A. Navalnas, kurį ligoninėje toliau saugo sustiprinta vokiečių policijos apsauga, per pokalbį su vokiečių prokuroru atsisakė bendradarbiauti dėl rusų pasiūlymo Vokietijai drauge tirti jo bylą, rašo laikraštis, remdamasis saugumo tarnybos atstovu. Straipsnyje pažymima, kad Rusijos atstovai „dar neinformuoti apie Navalno atsisakymą bendradarbiauti“. Vokietijos užsienio reikalų ministras Heiko Maasas (Heikas Masas) anksčiau sakė, kad Vokietija negali perduoti atliktų A. Navalno sveikatos tyrimų rezultatų be jo sutikimo, nes jie priskiriami asmens duomenų kategorijai. Klausimų - ne vienas ir ne du.

////////

//////// portretas
kauno dienos jankiski aagrastai trina komentarus, matomai taip pat uzlese ,,novicioko,,,,

gazpomas

gazpomas portretas
Nykštukui kinkos dreba, Hagos tribunolas šviečiasi. Tai daro nesąmonę vieną po kitos. Nebeilgai sėdės bunkeryje, ištrauks patys rusai visą nordstrymą į subinę sukiš

Bob

Bob portretas
eikit jus nah.........ui su savo analnyi

O gal Merkel

O gal Merkel portretas
baigiant statyt NordSrtym'ą pavarė atsitikimų kad Putinas dujų kainą pigesnę duotų?

Amerikonai

Amerikonai portretas
tylai panuodijo biški ka ant ruskio bėda suverstu?:D)

Vangai

Vangai portretas
Kai nieko nesugebi atsakyti iškarto troliai vaidentis pradeda. Tu nenustok gerti vaistu nuo galiucinaciju tesk kursa.

Drasiui

Drasiui portretas
Nusinulines esi tu sučka:) Pirma LGBTQAI parada Vilniuje uždaryk tada galesi mum pasakoti apie pedofilus. Ai jo nusivalyk tau kažkas balto ant lupu:)

Drąsius

Drąsius portretas
Kremliaus troliai atidirbinėja nusinulinusio putkos, kuriam patinka berniukai, babkes. P e d o f i l ų , o ne trolių fabrikui triskart valio!

Vanga

Vanga portretas
"kauno diena" -trolių fabriko palaikytoja. Kokie komentarai!

juokdariai

juokdariai portretas
cia ne ,,mokslininkai,, nustate....o palytikai....

To Krupskaja

To Krupskaja portretas
Iš esmes tu Krupskaja turi šlovinti 1917 Saplio perversma nes jis Lietuvai leido atkurti nepriklausomybe:) Novičioka/staričioka nauduoti prieš prasiskolinusi opzicionieriu per rinkimus surenkanti iki 2% balsu gali tik nesveiki chocholai t.y tokios zalupkes kaip tu. Nutyldyti nuomone rusams reiketu mokintis iš lietuviškos kloakos kaip pvz Paleckis 3metai kaleimo be teismo:)

Kestas

Kestas portretas
Yra tokių idiotai Lietuvos Lansbergyno atmatoms kurie galiausiai jau sukūrė naviciok-2 propagandos centras Lietuvoje kuris gali apkaltinti pati Popiežių

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
O tai kam rusu gyditojai Omske gelbejo jam gyvybe ??? Baigesi zmogelis ir tegu baigesi.

Jonas

Jonas portretas
Kodėl apie šią nuodijimo pasakėlę neparodė interviu su vokiečių gydytojais, o tik žurnalistiniai užsakomieji pliurpalai.

Nam nužen,- MIR- želatelno Vesj

Nam nužen,- MIR- želatelno Vesj portretas
Rusai geručiai, jie nieko nenuodija, lėktuvų nenumuša, svetimų valstybių teritorijų neužgrobia jie nori taikos.

Krupskaja

Krupskaja portretas
Tipiški recidivystų komentarai. Banditinis režimas kremliuje taip įsikabinęs į lovį, kad jų pačių nagai baigia atsilupti. Tiems suskiams nėra nieko švento. Jie, sūtraukos, nesirenka priemonių, kad nutildytų bet kokią kitą nuomonę. Prasidėjęs banditų siautėjimas 1917 tęsiasi jau 100 metų. O jų subinių laižytojai pila visokį purvą po bet koiu juos demaskuojančiu straipsniu.

G

G portretas
Jeigu kaltina Rusija tai aišku kad jie patys ir padarė tai nes rusų specialistai nuodų nerado ir turi įrodymus o vokiečiai įrodymų taip ir nepateikė

Hana

Hana portretas
Vėl Lietuva rasineja propagandinės išmatas apie padugnės išdavikus tautos p vokiečiai patys ji nuodija o jeigu būtų tas naviciokad tai jis niekada gyvenime būtų neišgyvens ir tas lėktuvas būtų ismires tie nuodai neišgydoma o juos gamina jankiai ir anglai Rusija jau seniai nebegamina

taip taip

taip taip portretas
navicioka dar iki siol ,,gamina,, tik amerike ir anglijoje.....bet ,,kalti,, rusai...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Kremliaus šunauja visiški besmegeniai. Jiems niekaip nedaeina elementari tiesa - Vokietijos mokslininkams pavyko nustatyti, kad Navalnas apnuodytas dėl to, nes Putino klika jį apnuodijo, jeigu nebūtų apnuodijusi, nebūtų pavykę ir nustatyti kad apnuodytas. Ši elementari tiesa Kremliaus šunaujai neįkandama.

Faktas

Faktas portretas
Lietuvai svarbūs faktai apie Stasio Lozoraičio nunuodijimą..Lietuvos Spauda baikšti.

expertas

expertas portretas
Diagnoze priklauso nuo pinigu sumos ir nuo to kaip GESTAPO lupines nagus

2 Faktui

2 Faktui portretas
Nejuokink :)) Navalnas trijų mėnesių kursus apie demokratiją Jeilio universitete baigė pagal programą World Fellows.

Faktui

Faktui portretas
Debile maskoliskas,tas tavo Navalnas bent jau Jeilio universitete teise baiges,o tie nususe kgb-snikai,kuriuos jis demaskuoja,marksistinius-leninistinius universitetus.Propagandonas kiseliovo esi.

@Faktas

@Faktas portretas
Ligoni, tai nelabai tikėtina, turint omeny ką Navalnas organizuoja- tai "umnoje golosovanije", kad išspirt "jedynaja rasija" vagis iš valdžios. Mažiau kirilicos žinių žiūrėk, atsivers akys.

Faktas

Faktas portretas
Komunistinė Kauno tiesa platina kliedesius apie nasralną.Šitą padugnę, jei ir kas nunuodijo, tai nei kiek neabejoju, kad vakarų spec. tarnybos. Didelė tikimybė, kad užsakymą vakarų spec. tarnyboms nužudyti atidirbta kriminalinę medžiagą (Navalną) galėjo duoti Didžiosios Britanijos valdžia. Tai labai tikėtina.

Jo

Jo portretas
Čekai Navalną nuodijo? Tu gal nesveikas? Gal tiki, kad Čepyga su Petrovu architektūros apžiūrėt Anglijoj lankės? Matei Navalno susuktus reportažus? Įsipilk dar, tėvynė arčiau bus.

To jo

To jo portretas
Novičiok™ gamina visi net Čekai:)

Jo

Jo portretas
Nuo masės spektrometro nepaslėpsi nieko. Tuo tarpu Rusijoj svarstoma "Министерство обороны предложило исключить боевые отравляющие вещества из списка запрещенных к продаже." Sortyras? Sortyras...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių