JAV delegacija Armėnijoje reiškia paramą dėl Kalnų Karabacho

  • Teksto dydis:

JAV kongresmenų delegacija šeštadienį susitiko su Armėnijos vadovais, kad išreikštų paramą po protestų, sukrėtusių šią mažą Kaukazo valstybę po to, kai Azerbaidžanas susigrąžino ginčijamo Kalnų Karabacho kontrolę.

JAV ambasada pranešė, kad grupė susitiks su ministru pirmininku Nikolu Pašinianu ir keliais kitais pareigūnais, kad aptartų JAV ir Armėnijos santykius ir pastarojo meto Azerbaidžano karinių veiksmų poveikį armėnų gyventojams Kalnų Karabache.

Jungtinėse Valstijose gyvena didelė armėnų bendruomenė, kuri karštai remia Jerevaną dešimtmečius besitęsiančioje priešpriešoje su Baku dėl etninių armėnų apgyvendinto anklavo.

Šis vizitas vyksta tuo metu, kai N. Pašinianas bando atlaikyti naujausią protestų prieš jo valdymą bangą. Nuo 2020 metų, kai per šešias savaites trukusį karą prarado didelę teritorijos dalį, jis sulaukė aštrios kritikos dėl nuolaidžiavimo Azerbaidžanui.

Dėl šios savaitės karinio Azerbaidžano triumfo Armėnijos parlamentas kitą mėnesį grįžus į sesiją planuoja pradėti apkaltos procesą N. Pašinianui.

JAV delegacijai vadovauja senatorius Gary Petersas (Garis Pitersas).

Mičigano demokratas šį mėnesį apkaltino Azerbaidžaną neišprovokuotais išpuoliais prieš kaimyninę šalį.

Azerbaidžano prezidento Ilhamo Aliyevo (Ilchamo Alijevo) režimas Kalnų Karabache vykdo humanitarinę katastrofą, penktadienį socialiniuose tinkluose pareiškė jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ok,dabar parašyk apie ruZnacių

Ok,dabar parašyk apie ruZnacių portretas
veiklą Ukrainoje,kremiašuni.

visa tai rodo , jog JANKIAI

visa tai rodo , jog JANKIAI portretas
pila " žibalą" į laužą , kad labiau į s i l i e p s n o t ų neapykanta tarp šių valstybių, o po to JANKIAI laisvai galėtų imti derlių, dar labiau n u a l i n a n t Armėnijos gyventojus -- tokią parazitinę paramą JANKIAI teikia v i s i e m s , prie kurių jie prisiliečia.

tusti žodžiai

tusti žodžiai portretas
As ir reiskiu 'parama' ,kaip ir amerikonai ,be naudos .
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių