Airijoje galimai nužudytos lietuvės sesuo žada iki galo siekti teisingumo

 • Teksto dydis:

Kaip įtariama, Airijoje jau kurį laiką dingusios ir, kaip spėjama, nužudytos Giedrės Raguckaitės sesuo Gintarė nenuleidžia rankų ir žada iki galo siekti teisingumo už savo seserį, praneša anglija.lt.

Airijos policija skelbia, kad lietuvės nužudymo byla vis dar yra „labai aktyvi“. Kaip skelbta anksčiau, Giedrė paskutinį kartą buvo matyta, kai ją du vyrai vedė į namą Laytowne 2018 m. gegužės 29 d. maždaug 23 val. Manoma, kad tuo metu ji buvo apsvaigusi, o vėliau su grupe vyrų ji išėjo iš to namo gegužės 30 d. apie 1.45 val.

Airijos policija tiria svarią versiją, kad Giedrė buvo apsvaiginta ir nužudyta, o jos kūnas buvo išmestas kažkur tarp Loutho ir Meatho. Vietos policija bendradarbiauja su kolegomis iš Lietuvos ir Interpolu, kad išaiškintų Giedrės nužudymą.

Pareigūnams vis dar neaišku, kodėl lietuvė atvyko į Airiją. Ji neturėjo jokio darbo pasiūlymo ir galiausiai jai teko dirbti drabužius labdarai renkančioje įmonėje, kad išgyventų. Tyrėjai spėja, kad nutrūkę santykiai paskatino ją susidėti su netinkama kompanija, kurioje buvo ir keli gerai žinomi nusikaltėliai iš Lietuvos.

Nepaisant to, kad ši byla sulaukė didžiulio dėmesio socialiniuose tinkluose, ir to, kad pareigūnai sulaukė nemažai informacijos, vis tiek šioje byloje nepavyko nieko suimti. Pareigūnai domėjosi keliais asmenimis, tačiau daugelis jų jau išvyko iš šalies.

Giedrės sesuo Gintarė ir draugė Gedvilė Hibner socialiniuose tinkluose platina pareiškimus Giedrės šeimos vardu. Gintarė teigia sieksianti teisingumo savo seseriai ir ragina visus, kas turi kokios nors informacijos, susisiekti su tarnybomis.

Airijos policija skelbia, kad juos šioje byloje dominantys asmenys, kaip įtariama, priklauso nusikalstamai organizacijai, susijusiai su prostitucija ir prekyba narkotikais.

Pareigūnai nustatė, kad Giedrės telefonu ir socialinių tinklų paskyromis niekas nesinaudojo nuo 2018 m. gegužės 30 d. Ji taip pat nuo tada nebuvo susisiekusi su šeimos nariais ar draugais.

Airijos pareigūnai ištyrė daugiau nei 170 versijų bendradarbiaudami su Jungtinės Karalystės ir Lietuvos policija, Interpolu bei Lietuvos ambasada.

Neseniai airių policija paskelbė naują kreipimąsi į visuomenę ir prašymą suteikti informacijos apie Giedrės mirtį. „Prašome visuomenės ir ypač lietuvių bendruomenės pagalbos siekiant nustatyti:

asmenis, kurie laikinai ar kitaip apgyvendino Giedrę po 2018 m. gegužės 30 d., nepaisant to, kiek trumpai ji gyveno;

asmenis, kurie matė Giedrę 2018 m. gegužės 29 d. ar nuo tada;

asmenis, kurie turi kokios nors informacijos apie Giedrės dingimą 2018 m. gegužės 29 d.

Turintys kokios nors informacijos, turėtų kreiptis į Dundalko policijos nuovadą telefonu 042 9388400, skambinti Airijos policijos pasitikėjimo linija 1800 666 111 arba kreiptis į bet kurią Airijos policijos nuovadą.NAUJAUSI KOMENTARAI

RM.

RM. portretas
Kūnų reikia ieškoti ten kur ruoše žemių kompostus ir parduoda paruoštas grybienas pievagrybių auginimui.Teko viena karta matyti kaip stveztoje žemėje šiltnamiams ,rado dviejų žmonių griaučius ,Be galvų,kojų, rankų ir galvos , nuo kaulu dar ne visai nuires kūnas.Tuos kaulus šeimininkas užkasė žemėje pas save sklype, kur ganėsi arkliai.Manau taip dingsta emigrantai.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių