Gaudynės Niujorke: iš kalėjimo pabėgo du žudikai

 • Teksto dydis:

Jungtinėse Valstijose sekmadienį vyksta karštligiška dviejų nuteistų žudikų, kurie paspruko iš Niujorko valstijos griežčiausio režimo kalėjimo, paieška.

Jungtinėse Valstijose sekmadienį vyksta karštligiška dviejų nuteistų žudikų, kurie paspruko iš Niujorko valstijos griežčiausio režimo kalėjimo, paieška.

48 metų Richardas Mattas (Ričardas Matas) ir 34 metų Davidas Sweatas (Deividas Svetas) iš Klintono vyrų kalėjimo Danemoroje pabėgo tuneliais, kamerų sienas prakirtę įrankiais, kažkuriuo metu nuo penktadienio vakaro iki šeštadienio paryčių. Policija sako, kad kalinių buvo pasigesta per rytinį patikrinimą, ir perspėja prie jų nesiartinti.

Pranešama, kad bėgliai paliko pašaipų raštelį, kuriame parašyta: „Geros dienos“.

Niujorko gubernatorius Andrew Cuomo (Endrius Kvomas) „Twitter“ parašė, kad perėjo kelią, kuriuo, kaip manoma, paspruko kaliniai, ir paskelbė jo nuotraukas.

Pasak gubernatoriaus, R.Mattas ir D.Sweatas prasigręžė pro sienas ir vamzdžius. Jie paliko drabužius savo lovose, taip, jog atrodytų, kad jie tebėra savo kamerose.

Anksčiau niekas niekada nėra pabėgęs iš tos maksimalaus saugumo kalėjimo dalies, sakė A.Cuomo. Minimas kalėjimas buvo atidarytas 1845 metais.

„Tai du pavojingi individai, vienas buvo įkalintas už šerifo nužudymą, tad tai – pavojingi žmonės“, – sakė A.Cuomo, kuris atšaukė numatytą pasirodymą per žirgų lenktynes „Belmont Stakes“ ir nuvyko į Danemorą.

Daugiau kaip 200 teisėsaugos pareigūnų dalyvauja karštligiškoje paieškoje, kuriai padeda įvairios taktinės tarnybos, tarp jų – K-9 daliniai, greitojo reagavimo komandos ir sraigtasparniai.

R.Matto ir D.Sweato buvo pasigesta per 5 val. 30 min. patikrinimą, nurodo valstijos policija.

Neaišku, ar jie yra ginkluoti ir ar kas nors padėjo jiems pabėgti.

Prasigręžę pro plienines kamerų sienas jie, kaip pranešama, siaura pakyla pasiekė vamzdžių ir tunelių raizgalynę, į kurią taip pat įsigavo pragręžę sieneles.

Jie bėgo vamzdžiais ir išlindo pro liuką netoliese esančioje gatvėje, rašė „New York Post“.

Augalotas R.Mattas, kuris yra 1,8 m ūgio ir turi daugybę tatuiruočių, tarp jų – jūrų pėstininkų ženklus ant dešinio peties, buvo nuteistas kalėti laikotarpiui nuo 25 metų ir gali kalėti iki gyvos galvos, už vyro pagrobimą ir mirtiną sumušimą.

D.Sweatas, kuris turi tatuiruotes ant kairiojo žasto raumens ir dešinės rankos pirštų, už šerifo pavaduotojo nužudymą buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos be teisės prašyti paleisti jį pirma laiko.

Minėtame kalėjime bausmes atlieka maždaug 3 tūkst. nuteistųjų, nurodoma Danemoros kaimo tinklapyje.


Šiame straipsnyje: NiujorkasJAVžudikai

NAUJAUSI KOMENTARAI

tam XXL

tam XXL portretas
jie ne Lietuvoje, jie prašys prieglobsčio ruskyne, nes ten renkasi visos pasaulio atmatos, akivaizdu, dėl neaprėpiamų platybių ir galimybių.

XXL

XXL portretas
Tai kam jus cia rodot,gal jie jau cia Lietuvoj?
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių