Quantcast

Aštuonerius metus kalinta austrė: gyvenimas ir dabar nėra normalus

  • Teksto dydis:

„Jis vertė mane vilkėti kuo mažiau (drabužių), kad parodytų, kad jis yra šeimininkas, o aš esu tik vergė“, – pridūrė N. Kampusch.

2010 metais ji išleido pirmą savo autobiografiją, kuri iškart tapo bestseleriu ir pagal kurią vėliau buvo pastatytas filmas.

Tačiau susidomėjimas ne visada virsta visuomenės parama, sakė N. Kampusch.

„Senos ponios prieina prie manęs ir bando smogti man arba vadina mane melage ar kekše, – pasakoja ji ORF dokumentiniame filme. – Yra tik keli momentai per pastaruosius 10 metų, kai aš jaučiausi išties laisva.“

Teisinė kova

Birželio mėnesį ji pralaimėjo teisinę kovą dėl neseniai išleistos knygos uždraudimo. Toje knygoje pateikiamos šokiruojančios naujos detalės apie jos bylą, įskaitant ir tai, kaip W. Priklopilas filmavo žeminamus filmukus apie N. Kampusch.

N. Kampusch kaltino vokiečių žurnalistą ir buvusį policijos tyrėją Peterį Reichardą (Pėterį Reichardą) pažeidus jos asmenines teises.

Tačiau teisėjai palaikė P. Reichardą, kuris tvirtino, kad knygą „Nataschos Kampusch pagrobimas: visa gėdinga tiesa“ (Der Entführungsfall Natascha Kampusch: Die ganze beschämende Wahrheit) parašė su jos sutikimu.

N. Kampusch sakė, kad jos pačios knyga, kuri turi išeiti rugpjūčio 12 dieną, suteiks jai progą dar kartą paaiškinti, „kas iš tikrųjų nutiko“.

N. Kampusch taip pat reiškė atsargų optimizmą dėl ateities: ji sakė, kad mokosi dainuoti ir jodinėti.

Ji taip pat sakė kol kas neturinti oficialių planų dėl to namo Štrashofe, kuriame apsilanko kas porą mėnesių „šio bei to sutvarkyti“.

„Dabar prasideda fazė, kai paimsiu savo gyvenimą į savo pačios rankas, – ORF sakė N. Kampusch. – Noriu pasakyti: man leidžiama būti čia, man leidžiama gyventi, man leidžiama evoliucionuoti.“



NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių