„Wagner“ sako perduodanti Bachmuto kontrolę rusų kariuomenei

„Šiandien iš Bachmuto išvedame dalinius. Perduodame kariuomenei pozicijas, amuniciją ir visa kita“, – socialiniuose tinkluose paskelbtame vaizdo įraše sakė Jevgenijus Prigožinas.

Jis buvo parodytas kalbantis su keliais „Wagner“ nariais, kurie jam sakė, kad jų karinę techniką reikia remontuoti.

J. Prigožinas pridūrė, kad kai kurios „Wagner“ pajėgos galėtų likti, jei Rusijos kariuomenė susidurtų su sunkumais.

Ukrainos kariuomenė, komentuodama J. Prigožino pareiškimą, nurodė pastebėjusi atakų skaičiaus sumažėjimą.

„Tikrai konstatuojame atakų sumažėjimą ir tai gali būti susiję su jų persigrupavimu. Išties padarėme jiems didžiulių nuostolių ir to jiems reikia. Kokiu mastu tai vyks, kokiems daliniams ir kokia apimtimi – reikia, manau, šiek tiek laiko, kad patikrintume šią informaciją“, – Ukrainos televizijai „24 Kanal“ sakė Ukrainos rytinių pajėgų atstovas spaudai Serhijus Čerevatas.

Tiek „Wagner“, tiek reguliarioji Rusijos kariuomenė teigė, kad užėmė Bachmutą, tačiau Kyjivas tai neigia ir tvirtina, kad ukrainiečiai laikosi viename miesto kampe ir kad mūšiai tebevyksta.

Manoma, kad abi pusės patyrė didžiulių nuostolių mūšyje dėl Bachmuto – ilgiausiame ir kruviniausiame per visą Maskvos karą, trunkantį jau daugiau kaip metus.

J. Prigožinas trečiadienį sakė, kad maždaug 10 000 kalinių, kuriuos jis užverbavo kovoti Ukrainoje, žuvo mūšio lauke provakarietiškoje šalyje.

J. Prigožinas pernai važinėjo po Rusijos kalėjimus, siekdamas įtikinti kalinius kovoti „Wagner“ grupės gretose Ukrainoje, žadėdamas jiems amnestiją grįžus, jei jie išgyvens.


Šiame straipsnyje: Wagnerkaras UkrainojeBachmutasBachmuto kontrolė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių