Vašingtonas svarsto, kaip užkirsti kelią „Nord Stream 2“ projektui

Anonimas

Anonimas portretas
Susidės vieną kartą vokiečiai su rusais- ir nušluos visokius lenkus, ukrainiečius ir kitą cypsinčią iš baimės smulkmę nuo Europos veido. Taip jau kartą ir buvo. O kai prie jų prisijungs kinai- pareis ragai ir Amerikai.

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais portretas
terrorRuSSijos vatagalviai ir kremlinoidai inkščia, putoja ir cypauja - vadinasi judama tinkama linkme. Svarbu neužkibti ant terrorRuSSijos kabliuko ;) Užkirtus kelią "Nord Stream 2" realizavimui būtų užkirsta terrorRuSSijos šantažavimo galimybė "kraniukų prisukimais" (ką LT jau patyrė, dabar tai grėstų UA, bei ilgainiui ir tai pačiai EU). Atpultų ir reikalas "taikiesiems-žaliesiems-žmogeliukams" "ginant" terrorRuSSijos vamzdį trikdyti laivų judėjimą. Neliktų ir preteksto "pasiklyst"(įsiveržt) į ne terrorRuSSijos teritorijas.

to:terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais

to:terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais portretas
Beprocio nuomone!

juokas

juokas portretas
ko usorius bijo nejau kad rusai dujokiekio nenuties iki jankiu ir jie liks ant aliaskos ledo

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais portretas
putleris prisiskambino JAV prezidento autoasakikliui. Po labai produktyvaus pokalbio ir abipusio šilto santykių aptarimo buvo prieita vieningos nuomonės, kad putleris galės palikti žinutę iš karto po signalo.

...

... portretas
Ech: "JAV valdžios institucijos neigiamai vertina Rusijos eksporto dujotiekio per Baltijos jūrą į Europą plėtros projektą „Nord Stream 2“..." - LOGIŠKA, nes Europai, turinčiai pigias rusiškas dujas, NEREIKS brangių ir neekologiškų JAV skalūninių dujų; - įdomu kokių ardomųjų veiksmų JAV pasiruošusi griebtis siekdama apgint SAVO ekonominius interesus. O tuo pačiu - jau ir dabar Europa nenusiteikus su rusais kariaut (kam jiems tie sugriovimai pas save?), o amerikontai vieni rusų neįveiks - jau ir dabar JAV karštuosiuose pasaulio taškuose (o kas juos sukursto?) be sąjungininkų pagalbos neįgalūs. O dabar JAV ekonomika ant ribos, be karinių užsakymų jai krachas; o tie amerikontai nenori karo savoje žemėj... nors - ar nepanašu kad tuoj-tuoj jie patys tarpusavy išsišaudys?

Koks teroras asilai?

Koks teroras asilai? portretas
Rusam ant tokiu kaip mes blusu nusispjaut ir batu patrint. Perdaug susireikšminę kad isivaizduojat kad mūsų Lietuva aniems labai rūpi. Galų-gale, ką jie nori - tą pasidarys. Taigi įslaptintas visas KGB sąrašas jau 35 metus mūsų valdžioj sėdi vykdydamas zadanijas. Ir komentaruose nuolat samdiniai pūliuoja varydami ant rusų - darydami propagandinę įtaką LR visuomenei. Todėl taip ,,gerai" gyvenam ir būdami skurde ne tik amerikosų komisą superkam kaip ginkluotę, išlakom baisingai nuostolingą SDT(150000Eu i dieną), bet ir 25 mln.gyventojų turinčią Ukrainą nuolat remiame. Materialiai. O jūs, tvarto asilai, su savo baimės fobijom, okupacijom, terorizmo teorijom, dausų sąmokslais galit ir toliau kliedėti

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais portretas
Užkirtus kelią "Nord Stream 2" realizavimui būtų užkirsta terrorRuSSijos šantažavimo galimybėm "kraniukų prisukimais" (ką LT jau patyrė, dabar tai grėstų UA, bei ilgainiui ir tai pačiai EU). Atpultų ir reikalas "taikiesiems-žaliesiems-žmogeliukams" "ginant" terrorRuSSijos vamzdį trikdyti laivų judėjimą. Neliktų ir preteksto "pasiklyst"(įsiveržt) į ne terrorRuSSijos teritorijas.

Na žinoma..

Na žinoma.. portretas
Amerikė imanytu tai šaltai nusmaugtu visus iš eilės del savo naudos.Tik kad čia dėl to dujotiekio nieko nepadarysi - Vokietija jums ne Lietuva ir netgi ne Lenkija - jiems nepadiktuosi. Nord Stream'as2 bus ir ateityje gal net mes iš ten pirksime pigias dujas.Gudbai Ameeeerikaą..

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais portretas
Kas skaitot kvadratinem, paieskokit "Координата N44 51 00 E 036 23 4". Ten rasit radijorysio irasus ir video. Suprasit, kad ruSSai uzpuole ir apsaude ukrainieciu kateri neutraliuose vandenyse. Galimai, butent tuo terrorRuSSija ir susitapatina su SSociopatais. "Tiesa jiems visiškai nesvarbi, nes ir tiesa, ir melas sociopato požiūriu yra lygiaverčiai - tai tik įrankiai manipuliavimui. ... Jis moralę ar sutartis laiko manipuliacijos įrankiu. Jei tik jis mato, kad gali pažeisti sutartis ir likti nenubaustu ar tiesiog išlošti daugiau - jis pažeidžia ir susitarimus, ir moralines normas. Ir paskui viską pridengia melu, pats kaltina kitus moralės normų ir susitarimų pažeidimais ir t.t.. ... Esminis argumentas, kalbantis su sociopatu - tai ne logika, ne moralė, ne etikos normos, ne sutartys ir ne dar kažkas. Sociopatui į tai nusispjaut. Esminis argumentas, kalbantis su sociopatu - tai smurtinių veiksmų prieš jį panaudojimas ir tokių veiksmų neišvengiamumas."

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais portretas
"Psichoterapijoje darbas su sociopatais yra labai labai specifinis, jis įmanomas tik tada, kai sociopatas užtikrintai žino kelis dalykus: - 1. Kad jis negalės niekaip paveikti kito asmens, negalės jo paveikti smurtu (apsauga nuo grąsinimų/smurto). - 2. Kad jo melavimas ir išvis bet kas, ką jis sako, bus ignoruojamas ir apie kokią nors jo teisę turėti nuomonę nebus net diskutuojama, ir jo manipuliacijos neveiks (apsauga nuo melo). - 3. Kad jis susilauks kardinaliai stipresnio smurtinio atsako, jei tik pats pabandys imtis smurto (smurto prevencija). - 4. Kad netgi tie jo nusikaltimai, kuriuos jis nuslėpė dabar, ateityje visada bus identifikuoti ir neišvengiamai nubausti. Be išimčių ir be jokios senaties. ... sociopatai, skirtingai nuo normalių žmonių, nelinkę aukotis dėl kitų. Dėl to jie būna pakankamai bailūs ir į smurto panaudojimo galimybę reaguoja labai gerai."

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais portretas
"Kremlius visur ieško sociopatų, o šiems pats Kremliaus elgesys atrodo labai geras, nes jie, būdami sociopatais, gerai supranta banditizmą, plėšimus, vogimus ir, žinoma, melavimus. Labai specifinis požymis, pagal kurį pasimato skirtumas tarp realaus kremlino ir šiaip nesusipratusio žmogaus - tai melagingumas. Realus kremlinas meluoja, kaitalioja savo nuomonę, aiškina priešingus dalykus, vartydamasis kas minutę - nes jo suvokime melas yra visai nesmerktinas, o tiesa neturi jokios vertės."

X

X portretas
Vokieciai ziuri kad vistitusi ekononomika o nepirktpiges dujas,kur transportavimas prideda tokia pacia kaina kaip dujos ir nenori statyt milijonus kainuojanciu terminalu,kaip padare Lietuva

Anonimas

Anonimas portretas
Seniai sis kgb "projektas" turejo buti nutrauktas. Kokio galo jiems leido dergtis Baltijos juroje?!

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais

terrorRuSSija savo veiksmais susitapatina su SSociopatais portretas
Uzkirtus kelia "Nord Stream 2" realizavimui butu uzkirstas terrorRuSSijos santazavimo galimybes "kraniuku prisukimais" (ka LT jau patyre, dabar tai grestu UA, bei ilgainiui ir tai paciai EU). Atpultu ir reikalas "taikiesiems-zaliesiems-zmogeliukams" "ginant" terrorRuSSijos vamzdi trikdyti laivu judejima. Neliktu ir preteksto "pasiklyst"(isiverzt) i ne terrorRuSSijos teritorijas.

O

O portretas
Alternatyva dujų turi tureti Europa palaikau , vien tik iš tranzito iš UK kur alegarhai kantraliuoja teritorija nėra garantijos.Taipat iš JAV slancinio dujų kurios kaina ir kiekis nėra garantijos mūsų ekonomikai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių