Vakarų žiniasklaida kritikuoja Vilnių ir Varšuvą: kodėl tikima A. Lukašenkos versija?

 • Teksto dydis:

Lietuvos politikų kritikuojamus Angelos Merkel bandymus ieškoti kontakto su Aliaksandru Lukašenka gali paaiškinti tai, kaip Vakarų Europa mato migrantus. O juos ji mato visiškai kitaip nei Lietuva ar Lenkija. Vakarų žiniasklaidoje migrantai nušviečiami kaip aukos, o į Vilnių ir Varšuvą lekia kritikos strėlės. A. Lukašenkai šį informacinį karą laimint, Lietuvos Vidaus reikalų ministerija po kelių mėnesių prašymų žada visuomenei jau leisti parodyti, kas iš tiesų vyksta pasienyje, praneša LNK.

Vidaus reikalų ministrei Agnei Bilotaitei priekaištauja amerikiečių CNN. Becky Anderson sako, kad prieš juos buvo naudojamos ašarinės dujos, vandens patranka. 

Ištrauka iš CNN reportažo. Alkani vaikai šaltyje, jiems maistą ir vandenį organizuoja Baltarusijos pareigūnai. 

Atjautos pilnas ir britų transliuotojas „Sky“.

„Vielinė tvora ir riaušių apranga – toks Lenkijos atsakas į humanitarinę krizę, bet, kam gali nesuminkštėti širdis, kai pamatai tai“, – rodydami vaikus sako „Sky“. 

„Manęs vis klausia, ką Europos Sąjunga darys, nors šie kariai jau savaime iškalbingi. Atsakymas, kad planuojamos tolesnės sankcijos Lukašenkai, šiems žmonėms nepadės“, – teigia „Sky“ žurnalistė.

Amerikiečiai, britai, rusai ir visi kiti turi dirbti Baltarusijos pusėje, nes Lenkija ir Lietuva žurnalistų prie pat sienos neįsileidžia. Aiškinama, kad dėl pačių žurnalistų saugumo. O A. Lukašenka įsileidžia. 

Tad ir tarptautinės žiniasklaidos reportažuose nerodoma to, ką bando įrodyti Lenkija ir Lietuva: kad šiuos migrantus prie sienos suvaro ir prižiūri, kad neatsitrauktų, Baltarusijos pareigūnai. 

Vidaus reikalų ministrė ne kartą sakė, kad režimas siekia Europą pasaulio akyse diskredituoti, ir sprendimą žadėjo prieš tris mėnesius. 

Prieš porą mėnesių dėl draudimo fiksuoti, kas iš tiesų vyksta pasienyje, susivienijusi Lietuvos žiniasklaida kreipėsi į šalies vadovus. Bet draudžiama iki šiol. 

Vidaus reikalų ministerija dabar žada žiniasklaidą prie sienos prileisti. 

Tad, kaip migrantai tiki svajone apie Vokietiją, žiniasklaida tikisi, kad šiame informaciniame kare pasauliui dar galės parodyti ne tik A. Lukašenkos versiją. 

„Jis gali būti nepripažintas teisėtu, bet, akivaizdu, kad savo įrodė“, – taip A. Lukašenką apibūdina britai, kai migrantus Baltarusija apgyvendino angaruose. 

Lenkiją bandę šturmuoti ir už tai vandens gavę nelegalai perrengti ir baltarusių atneštais rūbais. Jie juoką kelia ir patiems migrantams. Pozuoja su naujais paltais ir skrybėlėmis, o kanalas „Nechta“ tai pavadino Baltarusijos mados savaite Lenkijos pasienyje. 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Viktoras Šneideraitis iš Šilutės.

Viktoras Šneideraitis iš Šilutės. portretas
Kodėl vakarų ,,žiniasklaida" palaiko lukašenka? Viskas labai paprasta, Taip vadinamos Europos ,,valdžios" daugumoje yra RASISTINĖS, pamažu ir Lietuva valdant ladsbergistų šutvej ir Bankininkui darosi RASISTINE. O jei ,,valdžia" yra RASISTINE, tai ir žurnalšliundroms privalu būti RASISTINĖMIS. Mano nuomone RASISTIŠKIAUSIOS valstybės yra šios : Vokietija, Olandija, Austrija, Anglija, Ispanija. Nes jų ,,valdžios" masiškai įsileisdamos juodašiknius barbarus ir musulmoniškus TERORISTUS SĄMONINGAI NAIKINA jų teritorijose gyvenančia BALTA rasę. . . . Nereikia pamiršti vieno dalyko BANDITIŠKAME korane yra parašytą, jei musulmonas NE NUŽUDYS bent 1 NE musulmoną,tai amžiams pateks pragaran. Ir jiems t.p. PRIVALU sėdėti ant sprando NE musulmonams. Ir todėl Europoje jie NIEKUR ir NIEKO nedirba. Gaudami 600 e. pašalpa ar eis dirbti į statybas už 700 eurų. Pamastykite.

Nekrofilijos naujienos

Nekrofilijos naujienos portretas
Anonimui laikas nusipjauti sau pimpalą ir nusiskandinti Putino išmatose,-misija sunki bet imanoma...

Anonimas

Anonimas portretas
Kokie tamsūs šitie dabartiniai Lietuvos ir Lenkijos runkeliai. Nors kai kurie dar ir šiandien patyliukais leidžia senelių iš žydų atimtą auksą, gyvena jų namuose ir labiau už viską bijo, kad kas jo neatimtų. Dar kiti bijo netekti iš sovietų už dyką prichvatizuoto turto. Tikra fašizmo irštva , matyt, mažai dar rusai jų pas baltas meškas vežė. Nors tiek, kurie ten pabuvojo, dažnas tikriausiai dvasiškai apsivalė, tapo bent kiek padoresniu.Nes patys ant savo kailio patyrė tai, ką dabar patiria šitie migrantai. Tik kad jų mažai jau beliko ir niekas jų jau nebeklauso. .
VISI KOMENTARAI 27
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių