URM: Minskas pasirengęs dialogui dėl padėties šalyje, bet be grasinimų ir kišimosi

Minskas yra pasirengęs konstruktyviam dialogui su užsienio parteriais dėl padėties Baltarusijoje, bet „be grasinimų ir kišimosi į vidaus reikalus“, per pokalbį su Italijos užsienio reikalų ministru Luigi Di Maio (Luidžiu Di Maju) pareiškė baltarusių URM vadovas Uladzimiras Makejus.

„Šalys aptarė dvišalio politinio dialogo ir bendradarbiavimo prekybinėje-ekonominėje bei humanitarinėje sferose būseną. Italų kolegos, išreiškusio susirūpinimą įvykiais Baltarusijos Respublikoje po rinkimų, prašymu, Makejus informavo apie vidaus politinę situaciją šalyje“, – trečiadienį pranešė Baltarusijos užsienio reikalų ministerija.

„Baltarusijos URM vadovas akcentavo, kad svarbu objektyviai, visapusiškai vertinti vėliausius įvykius, ir patikino, kad [Minskas] pasirengęs konstruktyviam dialogui su užsienio partneriais šia tema, be grasinimų ir kišimosi į vidaus reikalus“, – nurodė ministerija.

Jos pranešime priduriama, kad U. Makejaus ir L. Di Maio pokalbis vyko Italijos iniciatyva.NAUJAUSI KOMENTARAI

Fox

Fox portretas
Siuskit juos ant triju raidziu, vos nesukele pilietinio karo ir dabar matai kalbetis nori..

o

o portretas
kokio by....o su jais sneket po tokiu intrigu ir provokaciju sukirsinus tauta 1 pries kita kaip ir pas mus bet ten neisparceliavo ukiu kaip ozys?...

Pillietis

Pillietis portretas
O kur gudai buvo anksčiau? Dabar mėgina kitų rankomis spręsti savo problemas. Kas Gudiją įteisino kaip prezidentinę respubliką, kur buvo "opozicija" formuojant ir REFERENDUMAIS priimant jų Nepriklausomos valstybės Konstituciją (Cit.":1994 M. BALTARUSIJOS RESPUBLIKOS KONSTITUCIJA (su pakeitimais ir papildymais, priimtais per respublikinius referendumus 1996 m. lapkričio 24 d. ir 2004 m. spalio 17 d.)...Prezidentinė respublika. Pagal šalies konstituciją valstybės valdymo funkcijos padalytos tarp Aukščiausios Tarybos ir prezidento, kuris renkamas kas 5 m. ir yra valstybės vadovas. Vykdomoji valdžia – ministrų kabinetas, vadovaujamas ministro pirmininko. Egzistuoja dviejų rūmų parlamentas (Nacionalinis susirinkimas) sudarytas iš Respublikos Tarybos ir Atstovų Tarybos"). Kur jų kreipimasis į savo Aukščiausiąją Tarybą, Nacionalinį susirinkimą? Suprantama, lengviausia siekti, kad kiti už juos padarytų, bet vis tiek nuo savo "mecenatų" Raudonojoje aikštėje nenusigręžia?
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių