Siekdamas juodaodžių balsų, D. Trumpas duoda „pažadą Juodajai Amerikai“

JAV prezidentas Donaldas Trumpas pareiškė savo pergalės rinkimuose atveju teroristinėmis organizacijomis paskelbsiąs rasistinį „Kukluksklaną“ ir kairiąją „Antifa“ grupuotę.

Tai yra vienas D. Trumpo „pažadų Juodajai Amerikai“, apie kuruos jis paskelbė Atlantoje.

Respublikonas su vadinamuoju „platininiu planu“ siekia juodaodžių, kurių dauguma tradiciškai balsuoja už demokratus, balsų. D. Trumpas jame, be kita ko, žada 3 mln. naujų darbo vietų afroamerikiečiams, taip pat geresnį švietimą ir išsilavinimą.

D. Trumpas pareiškė, kad jis per savo kadenciją dėl afroamerikeičių padarė daugiau nei jo konkurentas demokratas Joe Bidenas per visą savo dešimtmečius trukusią politinę karjerą. „Rasinis teisingumas prasidės Joe Bidenui pasitraukus iš viešojo gyvenimo, - kalbėjo D. Trumpas. – Aš visuomet amerikiečius statysiu į pirmą vietą, o jiems priklauso – tai yra labai, labai svarbu – ir juodaodžiai amerikiečiai“. D. Trumpas kritikavo „Black-Lives-Matter“ judėjimą, vaidinusį pagrindinį vaidmenį per protestus prieš policijos smurtą ir rasizmą. Anot jo, judėjimas siekia „labai socialistinių“ tikslų.

„Kukluksklanas“ buvo įkurtas 1865 metais. Jam JAV šiuo metu priklauso tūkstančiai narių keliose nepriklausomose grupėse. Jie palaiko kontaktus su dešiniaisiais ekstremistais užsienyje. „Kukluksklanas“  liūdnai pagarsėjęs dėl pirmiausiai juodaodžių linčo ir kitų smurto aktų.

D. Trumpas praeityje jau ne kartą užsiminė apie „Antifa“ pripažinimą teroristine organizacija. Tačiau ji neturi nei narių, nei centrinės organizacinės ar valdymo struktūros. „Antifa“ šalininkus vienija antifašistinė ideologija. Todėl neaišku, kaip jos uždraudimas būtų įgyvendinamas konkrečiai.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Anekdotas

Anekdotas portretas
Numirė Trumpas....Gyvena rojuje bet vis rūpinasi savo Amerika...Kartą paprašo ŠV.Petrą leisti aplankyti Ameriką...Šv.Petras pagalvojo ir sako gerai....Nuėjo Trumpas į Niujorko Alubarį ir užsisakė alaus..ir klausia barmeno kas naujo Amerikoje? O barmenas sako dabar visas pasaulis priklauso mums...Šiaurės Korėja, Kinija su visom technologijom. Afganistanas, Irakas ir Iranas yra mūsų kolonijos....Džiaugiasi Trumpas ir geria alų. Išgėręs klausia barmeno kiek reikia sumokėti. O barmenas sako VIENAS RUBLIS IR DVIDEŠIMT KAPEIKŲ....
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių