Sakartvelo parlamentas oficialiai atsisakė įstatymo projekto dėl „užsienio agentų“

Sakartvelo parlamentas penktadienį balsavimu pritarė siūlymui atsisakyti prieštaringai vertinamo teisės akto projekto dėl užsienio agentų“, kuriam anksčiau buvo pritarta per pirmąjį svarstymą.

Pastarasis įstatymo projektas sukėlė tarptautinį pasipiktinimą ir masinius protestus šioje Kaukazo šalyje.

„Užsienio agentų“ įstatymo projektas buvo atmestas per antrąjį svarstymą. Tik vienas įstatymų leidėjas iš 36 balsavusių palaikė teisės aktą, kurį kritikai lygino su Rusijoje galiojančiais įstatymais, valdžios institucijų pasitelkiamais siekiant nutildyti Kremliaus kritikus.

Pasak vietos žiniasklaidos, posėdyje iš viso dalyvavo 112 deputatų. Tai reiškia, kad likusieji balsuojant susilaikė.

Sakartvelo valdančioji partija ketvirtadienį paskelbė atšaukianti parlamentui pateiktą prieštaringai vertinamą „užsienio agentų“ įstatymo projektą.

Pagal projektą žiniasklaidos priemonės ir nevyriausybinės organizacijos, gaunančios daugiau kaip 20 proc. savo finansavimo iš užsienio, būtų turėjusios užsiregistruoti „užsienio įtakos agentais“.

Šis planas išprovokavo dvi dienas trukusius ir policijos brutaliai vaikytus masinius protestus sostinėje Tbilisyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

O tuo metu

O tuo metu portretas
kremliuje - panika, isterija, putleris nervingai kratosi, purtosi, trypia kojomis, lenda televizijon ir grasina, bando sukurstyti vidinę nesantaiką, peskovič-ius ramina, lavrovič-ius keikiasi ir geria vodkę, kirilovič-ius žegnojasi ir gieda –“eto jest naš poslednij i rešitelnij voj…(pardon – boj)”

"kauniečiui"

"kauniečiui" portretas
nu bet tu ir durnas!

Kas galetu paneigti, kad

Kas galetu paneigti, kad portretas
Visi balsave ne uz konservatorius bus paskelbti uzsienio agentais?
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių