Rusijos komikas pabėgo į užsienį, policijai pradėjus tyrimą dėl jo anekdotų

 • Teksto dydis:

Jaunas Rusijos estrados komikas Aleksandras Dolgopolovas pabėgo iš šalies, sužinojęs, kad policija tiria jo anekdotus, papasakotus per vieną iš jo šou, ketvirtadienį naujienų agentūrai AFP pareiškė jo advokatas.

25 metų A. Dolgopolovas negrįš į Rusiją, kol „situacija nepaaiškės“, sakė advokatas Leonidas Solovjovas.

Ketvirtadienį komikas paskelbė socialiniame tinkle „Instagram“ tokią žinutę: „Mes atvykome! Esame saugūs!“

Komikas taip pat paskelbė nuotrauką, kurioje jis matyti stovintis priešais grafičius, vaizduojančius Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną.

Jis neatskleidė savo buvimo vietos.

L. Solovjovas teigė tiksliai nežinąs, kokiu pagrindu policija vykdo tyrimą dėl komiko pasisakymų.

„Neabejotina tai, kad policija susidomėjo jo pasirodymu“, – pažymėjo jis.

Rusų žiniasklaida pranešė, kad policija sureagavo į vieno maskviečio skundą, kad per A. Dolgopolovo šou buvo „įžeidinėjami tikintieji“.

L. Solovjovas pareiškė negavęs tokio skundo.

Šalyje galioja prieštaringai vertinamai įstatymas, numatantis laisvės atėmimo bausmę ir baudas asmenims, įžeidusiems tikinčiųjų jausmus.

Anksčiau šią savaitę A. Dolgopolovas socialiniuose tinkluose paskelbė nuskenuotą laišką, kurį Pamaskvės policija išsiuntė Sankt Peterburgo teatrui, kur jis įrašinėjo vieną savo populiariausių interneto laidų. Laiške prašoma suteikti informacijos apie komiką.

Vietos policija AFP patvirtino gavusi visuomenės nario skundą dėl „tikinčiųjų įžeidimo“, tačiau atsisakė patikslinti, ar šis reikalas susijęs su A. Dolgopolovu.

Jo „YouTube“ laidoje minimas anekdotas apie slavišką vardą Bogdanas, kuris rusų kalba reiškia „Dievo duotas“.

Nešvankybių nestokojančiame numeryje komikas juokauja, kad Mergelei Marijai vertėjo pavadinti Jėzų būtent Bogdanu.

Praėjusių metų vasarį nufilmuotas vaizdo įrašas iš šio A. Dolgopolovo pasirodymo viename Sankt Peterburgo bare peržiūrėtas „YouTube“ jau daugiau nei 2,7 mln. kartų.

Per tą šou nuskambėjo ir V. Putiną kritikuojančių anekdotų.

Nuo vėliausių prezidento rinkimų „visi gyventojai tiesiogine prasme pasidalijo į dvi dalis“, – sakė A. Dolgopolovas.

„Viena vertus, yra tų, kurie balsavo už Putiną, bet, kita vertus, esama žmonių, mokančių skaityti ir rašyti bei priimti logiškus sprendimus“, – tęsė jis.

Jis taip pat juokauja, kad jei V. Putinas lieptų savo ištikimiems šalininkams šokti į ugnikalnio lavą, jie paprasčiausiai jo paprašytų juos ten nuvesti.

A. Dolgopolovas „Instagram“ prisipažino, kad „bijo“, bet pabrėžė nesąs nustebintas dėl tokios teisėsaugos reakcijos.

„Prieš dvejus metus mane vijosi kaimo chuliganai. Dabar manęs ieško visa šalis, nieko sau!“ – parašė jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vidas Tom

Vidas Tom portretas
Jai tik koks nors skunkas prisidirba, tai visada atsiranda idiotu matanciu tame Putino kalte. Izeide tikinciosius, tai atsirado idiotu kurie atkase kazkada, kazkur pakritikuota Putina ir susiejo... Apsivagia, prisigrobsto valstubinio turto koks nors skunkas ir jo iesko policija, tai ir tokiu atveju atsiranda debilu kurie sumasto jog tas skunkas yra "Kremliaus kritikas" ir "rezimo auka"...

Giedrius

Giedrius portretas
Vo Raikiną tai visi gerbė.

slidus kelias situ juokdariu

slidus kelias situ juokdariu portretas
vienas is populiarumo nebezino kur kist savo lieziuvy dergdamas valdzia ,antras- kaip Galkinas sika ant valdzios kad jy prisimintu...bet visaais atvejais liks kaltas Putinas ...
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių