Princas Harry kaltina brolį Williamą užpuolimu: jis parbloškė mane ant grindų

Britų princas Harry (Haris) savo naujoje knygoje teigia, kad 2019 metais per ginčą jį fiziškai užpuolė jo vyresnysis brolis princas Williamas (Viljamas), trečiadienį pranešė laikraštis „The Guardian“.

Anot laikraščio, istorija apie šį incidentą pateikiama naujuose Harry memuaruose „Atsarginis“ (Spare) – jie turi būti išleisti vėliau šį mėnesį, tęsiantis nesutarimams britų karališkojoje šeimoje.

38 metų Harry rašo, kad per vieną ginčą jo namų Londone virtuvėje Williamas pavadino jo žmoną Meghan Markle (Megan Markl) sunkiai sukalbama, nemandagia ir įžūlia, o toliau ginčijantis pargriovė jį ant žemės.

„Jis sugriebė mane už apykaklės, nuplėšė grandinėlę ir parbloškė ant grindų. Nukritau ant šuns dubens, jis sukiužo po mano nugara, nuolaužos įsirėžė į mane“, – Harry knygą cituoja „The Guardian“.

Tada Harry liepęs vyresniajam broliui išeiti. Pasak laikraščio, Harry rašo, kad Williamas „apgailestavo ir atsiprašė“.

Jis sugriebė mane už apykaklės, nuplėšė grandinėlę ir parbloškė ant grindų. Nukritau ant šuns dubens, jis sukiužo po mano nugara, nuolaužos įsirėžė į mane.

Dienraštis cituoja knygoje pateiktą dviejų princų pokalbį. Teigiama, kad Williamas „atsigręžė ir sušuko: „Tau nereikia apie tai pasakoti Meg.“

„Nori pasakyti, apie tai, kad mane užpuolei?“ – paklausęs Harry.

„Aš tavęs neužpuoliau, Haroldai“, – atsakė Williamas, tikriausiai kreipdamasis į brolį pravarde.

Naujausia informacija apie audringus brolių santykius pasirodė tokiu metu, kai jų tėvas karalius Charlesas III (Karolis III) rengiasi gegužę įvyksiančiai karūnacijai. Charlesas III į sostą įžengė rugsėjį mirus jo motinai karalienei Elizabeth II (Elžbietai II), kuriai buvo 96 metai.

Harry ir 41 metų Meghan praėjusį mėnesį pasirodžiusiame „Netflix“ dokumentiniame seriale papasakojo apie savo patirtį Jungtinės Karalystės karališkojoje šeimoje ir išdėstė išsikraustymo į Šiaurės Ameriką 2020 metais priežastis.

Seriale jie skundžiasi rasistiniais žiniasklaidos pranešimais ir bulvarinių laikraščių priekabiavimu, ir teigia, kad dalį to išprovokavo šeima.

Dėl persikėlimo į Kaliforniją – Meghan gimtąją valstiją – sutuoktiniai tapo nepopuliarūs Didžiojoje Britanijoje, kur žiniasklaidoje jie dažnai vaizduojami kaip savanaudžiai.

Šią savaitę prieš pasirodant knygai duotame interviu britų televizijai ITV ir JAV transliuotojui CBS Harry sakė, kad nori „šeimos, o ne institucijos“.

„Norėčiau susigrąžinti tėvą. Norėčiau susigrąžinti savo brolį“, – sakė Harry.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tikras karalius

Tikras karalius portretas
Nuo senų laikų karaliai varžovus ant menčių guldydavo. Šaunuolis Wiliamas. Tikras lyderis.

Maža kas kaip vaikystėje traumuotas

Maža kas kaip vaikystėje traumuotas portretas
Bet ateina laikas suaugti ir gyventi. Tik jis greičiausiai kitaip pinigų nemoka uždirbti. Tipo brolis ji, kariškį, tarnavusi Afganistane tik bum ir pargriovė ir dabar belieka verkti viesai., kaip tikram amerikonui. Pas juos dabar labai mada išgarsėti būnant auka. O jis tai ideali auka. Jo motina žuvo todėl kad žaidė su paparaciais ir nebesugebėjo jų valdyti, dabar jis daro lygiai tą patį. Gyvena iš savo gyvenimo viešinimo.

Erkė pakeitė viską

Erkė pakeitė viską portretas
Užtenka vienos baisios neauiškios kilmės aktoriukės, kuri sudaužo visos šeimos tradicijas, supykdo brolius... Jai nėra nieko švento, juk ir savo netikrą seserį, tėvą niekino. Gera patarlė"Įsileisk kiaulę į bažnyčią". Atgrasi klastūnė, dėl viešumos ir pinigų lendanti su savo sąmokslo teorijomis. O Vagšelis numylėtinis princas - kaip skuduras, tik po jos batelio "kulniuko" pamintas pacanas, o buvo gerbiamas ir drąsus karininkas, JK visuomenės numylėtinis . Tereikėjo vienos erkės.
VISI KOMENTARAI 27
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių