Popiežius Pranciškus paliko ligoninę

Po trijų ligoninėje gydantis bronchitą praleistų naktų popiežius Pranciškus šeštadienį išvyko namo.

Pakeliui į Vatikaną jis sustojo pasisveikinti su jį sveikinančiais žmonėmis ir pajuokavo, kad vis dar yra gyvas.

86-erių pontifikas, kuris trečiadienį dėl kvėpavimo sutrikimų buvo paguldytas į Romos Gemelli (Džemelio) ligoninę, išlipęs iš jį vežusio automobilio šypsojosi ir maloniai bendravo su minia.

Kažkieno paklaustas, kaip jaučiasi, jis su šypsena ištarė: „Aš vis dar gyvas!“

Lydimas minios plojimų Pranciškus išvyko į Vatikaną pradėti pasirengimo Didžiajai savaitei ir Velykoms – svarbiausioms krikščionybės šventėms.

Trečiadienį po bendrosios audiencijos Šventojo Petro aikštėje pontifikas pasijuto blogai, tačiau išrašius antibiotikų jo būklė pagerėjo.

Remiantis Vatikano paskelbtu vaizdo įrašu, penktadienį popiežius apsilankė ligoninės vaikų onkologijos skyriuje, dalijo ten esantiems šokoladinius velykinius kiaušinius ir net pakrikštijo kelių savaičių berniuką.

Vatikano atstovas Matteo Bruni (Matėjas Brunis) sakė, kad anksčiau tą pačią dieną ligoninės 10 aukšte esančiuose privačiuose popiežiaus apartamentuose Pranciškus atliko kai kuriuos darbus ir vartė laikraščius. Ketvirtadienio vakarą su kai kuriais ligoninės darbuotojais jis valgė picą.

Argentinietis popiežius šeštadienį patvirtino, kad vadovaus Verbų sekmadienio mišioms Šventojo Petro aikštėje, taip pradėdamas įtemptą velykinio laikotarpio savaitę.

Tai jau antras kartas nuo 2021-ųjų, kai Pranciškus buvo paguldytas į ligoninę – pirmąjį kartą jam buvo atlikta storosios žarnos operacija, taip pat Gemelli klinikoje.

Pastaraisiais metais vis didėjančios jo sveikatos problemos sukėlė visuotinį susirūpinimą, įskaitant spėliones, kad tam tikru metu jis gali nuspręsti atsistatydinti.NAUJAUSI KOMENTARAI

vis zada ir zada visiem

vis zada ir zada visiem portretas
po spirito samti ale taip ir neduoda,[spiritus sanctus]

greiciau ligonine paliko ji

greiciau ligonine paliko ji portretas
o ne jis ligonine

ogi

ogi portretas
bidons ir jie visi uzprogramuotos marionetes kankinamos tuose vaidmenyse kurias uzprogramavo /kazkas/ kurio nevalia skelbt -;;-;;-;;-'''
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių