Per pasaulį nusirito protestai prieš klimato kaitą

Antanas

Antanas portretas
Klimato kaitos tikrosios priežastis yra visai netos,gal Dievo valia,gal tie palydovai kurie išmaišo viršutinius atmosferos sluoksnius,gal tyrmai karinams tikslams keisti klimata priešo teritorijoje ir taip daryti žala jam,gal ginklu bandimai...

Pranas

Pranas portretas
Gal butu ir ledinai neslinke per Europa jeigu kas nors butu protestave.....

...

... portretas
Taip, durneliai - kol jūs dėl vėjo protestuosit, jus it avinus šaunieji Alaho kariai išpjaus. :/

Astronomas Geofizikas inž. ROMUALDAS ZUBINAS

Astronomas Geofizikas inž. ROMUALDAS ZUBINAS portretas
PASAULIO MOKSLININKAMS LAIKAS PAŽINTI, BENT JAU, TREČIĄ ŽEMĖS AŠIES FIZINĮ JUDĖJIMĄ, ANOT KURIO - ŠIAURINIS ŽEMĖS AŠIGALIS, MŪSŲ TŪKSTANTMETYJE, PASTOVIAI KRYPSTA , IR KRYPS, Į SAULĘ, PIETINIS - NUO SAULĖS! TODĖL ŠIAURINIAME ŽEMĖS PUSRUTULYJE KLIMATAS ŠILS, PIETINIAME - ŠALS! TŪKSTANTMEČIO PABAIGOJE ĮVYKS ŽEMĖS AŠIGALIŲ KAITA - PIETINIS VĖL TAPS ŠIAURINIŲ, ŠIAURINIS - PIETINIU, - KAIP BUVO IR PRIEŠ ERŲ SANDŪRĄ!!! Tad reikia ne kovoti su KLIMATO KAITĄ, BET PAŽINTI ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMUS, - KĄ TŪKSTANTMEČIAIS DARĖ IR MŪSŲ KRIVIŲ KRIVAIČIAI!!! Dėja, jie buvo žiauriai išžūdyti! Todėl PASAULIS tapo AKLAS! Tenka pradėti viską iš naujo!!!

Astronomas geofizikas inž. Romualdas Zubinas

Astronomas geofizikas inž. Romualdas Zubinas portretas
Kada PASAULIO MOKSLININKAI PAŽINS LIETUVIO inž. ROMUALDO ZUBINO ATRASTUS TREČIĄJĮ IR KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMUS????! Beja, juos pažinti gali tiktai ir tiktai LIETUVIAKALBIAI!

Stepui

Stepui portretas
Stepai kiek tau sorosiniai moka parasyk gal ir mes prisidesim

...

... portretas
Klimato kaitą iššaukia TIK vėjo (velnio) jėgainės, ir vėjininkai tai JAU žino; jie dabar ėmėsi skubiai savo jėgaines durneliams pardavinėt (Lietuvoje vėjininkus IGNITIS gelbsti; - va dėl ko mums elektra BRANGSTA)

STEPAS

STEPAS portretas
Siūlau visiems jungtis prie kovos ir parodyti pavyzdį pasauliui .pirmas žingsnis galėtų būti apmokestinant visas stovėjimo vietas ( nuo pirmos valandos) prie visų mokyklų, kolegijų, institutų, universitetų ir panašiai. Antra kiekvieną sekmadienį siūlau skelbti kovos su klimato kaita diena. Tą dieną visos mašinų parkavimo vietos visose miestuose nuo pat pirmos valandos galėtu būti apmokestinamos vieningu tarifu. Pradžiai tai galėtų būti 10 eurų už valandą. Daugiau pasiūlymų rytoj. juk RYTAS UŽ VAKARĄ PROTINGESNIS.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių