Kremliaus kritikas A. Navalnas grįžo į Maskvą, oro uoste jį sulaikė policija

Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas sekmadienio vakarą buvo sulaikytas Maskvos oro uoste, kai grįžo į tėvynę iš Vokietijos.

Rusijos teisėsauga paskelbė, kad jis sulaikytas, nes pažeidė anksčiau skirtos lygtinės bausmės sąlygas.

Pagal skrydžio planą, iš Vokietijos skridęs lėktuvas turėjo leistis Vnukovo oro uoste, į jį gausiai susirinko A. Navalno rėmėjai ir žiniasklaida, tačiau lėktuvas buvo nukreiptas į Šeremetjevo tarptautinį oro uostą.

„Aš visiškai nebijau. Esu tikras, kad viskas sufabrikuota“, – oro uoste kalbėjo A. Navalnas.

Aš visiškai nebijau. Esu tikras, kad viskas sufabrikuota.

A. Navalnas pabrėžė, kad Europos Žmogaus Teisių Teismą jį paskelbė teisiu, o Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas viešai sakė, esą jis nereikalingas.

Vėliau A. Navalnas nuėjo iki pasų kontrolės, kur jo laukė policininkai. Po kelias minutes vykusio pasikalbėjimo su pareigūnais A. Navalnas atsisveikino su žmona ir buvo išvestas. Jo advokatei nebuvo leista eiti kartu.

„Aleksejų pasienyje išsivedė policijos pareigūnai, nepaaiškinę priežasties. Advokatui nebuvo leista eiti su juo“, – pranešė A. Navalno atstovė spaudai Kira Jarmyš.

Federalinės bausmių vykdymo tarnyba pranešė, jog A. Navalnas „liks sulaikytas iki teismo sprendimo“.

„Piliečio Navalno sulaikymas buvo vykdomas vadovaujantis FSIN Maskvos viršininko 2020 metų gruodžio 29 dienos įsaku, pagal kurį anksčiau teistasis buvo įtrauktas į ieškomų asmenų sąrašą už sistemingus bandomojo laikotarpio sąlygų pažeidimus“, – teigiama pranešime.

FSIN anksčiau skelbė, jog „privalo imtis visų veiksmų sulaikyti“ A. Navalną iki teismo sprendimo 2014 metais jam paskirtą lygtinę bausmę pakeisti realia įkalinimo bausme.

Rusijos policija Vnukovo oro uoste sekmadienį sulaikė keturis A. Navalno rėmėjus.

A. Navalnas Vokietijoje kelis mėnesius buvo gydomas po mėginimo jį nunuodyti. A. Navalnas sako, kas jį bandė nunuodyti Federalinė saugumo tarnyba FSB Rusijos prezidento Vladimiro Putino nurodymu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kur lietuviškieji ŽT „gynėjai”?

Kur lietuviškieji ŽT „gynėjai”? portretas
Ciniškai pažeistos žmogaus teisės, o „gynėjai” tyli? Jie gina tik LGBT ir BLM? O kai Kremlius dorojasi su žmogumi - tyli? Ar tai ne diskriminacija? „Gynėjai” puola tik JAV, o kai Kremlius ne šiaip pasišaipo iš ko nors, bet net ir gyvybę atims, mūsų ŽT nemato reikalo ginti ŽT?

Nuomonė

Nuomonė portretas
Tikėsimės, kad šitas suskis jau daugiau nebelos.....zekai jį pagaliau patvarkys. O jo draugelius išgabens kur nors už Čerskio kalnagūbrio...

dede VANIA

dede VANIA portretas
TAIGI BROILERIS NETURI KA VEIK SU TIHANOVSKAJA SLIAUZIOJA UZ RANKUCIU PASIEMES GALETU NUVAZIUOT I MASKVA SU PLAKATU NUEIT ISIAISKINT))))
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių