A. Navalnas: Vakarai eina į V. Putino paspęstus spąstus

Grįžti į straipsnį

newmore

newmore portretas
Putiną von!

Taigi

Taigi portretas
Vietiniai Kremliaus pakalikai ir toliau tyčiojasi iš Navalno,purvas,melas, šmeižtas jų kasdieniai įrankiai, išgamos kurias reikia naikinti.

o

o portretas
bidon jau toliau daro politnesamones kurias kartoja ir musu saika kagi grasinimais toli nevaziuosi ir hohlandijos sunelui valdyt nes ateina laikas jav tribunolo ir naujo senato valdymo be sionzydsnukiu======

TAAAIP

TAAAIP portretas
recidyvistas viska zino...

Navalnas geras tėvelis

Navalnas geras tėvelis portretas
Tėvas nieko nedirbo ir gyveno iš naivių žmonių suaukotais ir užsienio spec. tarnybų gautais pinigais, kuriuos plovė Rusijoje. Kaip dukra rašo, tai prieš išgalvota užsienio spec. tarnybų nuodijimą, jie planavo Sibire šeimos pietus. Tėvelis nieko nedirbdamas ir tik skelbdamas feikinius animacinius filmukus apie Putino turtus, trankėsi po pasaulį ir sau nieko neatsisakė. Svarbiausias veiksnys-loti prieš Putiną. Prabangūs viešbučiai, prabangus maitinimas. Tėvelis atostogaudavo tris, keturis kartus per metus. Kažkada žiūrėjau tėvelio dukrytės Darjos Navalnajos išleista filmuką, apie jos nusisekusi gyvenimą ir kaip jai nieko netrūksta. Kaip jai pasisekė, kai gavo vietą Stanfordo universitete JAV, kur ji nebrangiai moka už mokslą. Kad kiekvienas Rusijos pilietis tai gali sau leisti. Atsidarius Vikipedija matosi, kad 19-20 metais mokslas kainavo 56169 USD. Tai labai "nebrangiai". Net manau, kad kiekvienam Lietuviui "prieinama" kaina. Viskas dėka kuklaus ir nuoširdaus tėvelio.

O kalėjime sėdintis

O kalėjime sėdintis  portretas
Navalnas matyt " nežinojo" kas jo laukia grįžus į Rusiją ? :) Uždarė, gal taip net gyvybę išgelbėjo,todėl dabar " atsidėkodamas" vakarams garsiai pasakė " koks Putinas gudrus " ? :) Maždaug vistiek " nieko nebus " ?

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Iš komentuose tiek mandavoškių priviso?

Pagaliau ir

  Pagaliau ir portretas
Nasralna ištraukė. Senai jau nerašė apie tą aferista. O kur kotletu kepėja -Cihanovskaja?

Galerijos

Daugiau straipsnių