Maskva: padėtis Armėnijoje – jos vidaus reikalas

Padėtis Armėnijoje, paaštrėjusi šalies ginkluotosioms pajėgoms pareikalavus ministro pirmininko Nikolo Pašiniano ir jo vyriausybė atsistatydinimo, yra šios valstybės vidaus reikalas, ketvirtadienį pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministerija (URM).

„Tai Armėnijos vidaus reikalas“, – nurodė URM, paprašyta pakomentuoti situaciją Armėnijoje. 

Anksčiau ketvirtadienį Armėnijos ginkluotųjų pajėgų Vyriausiasis štabas išplatino pareiškimą, kuriame pareikalavo ministro pirmininko N. Pašiniano ir jo kabineto atsistatydinimo, o vyriausybės vadovas šį žingsnį pavadino mėginimu įvykdyti perversmą.

Kiek vėliau N. Pašinianas pranešė, kad atleido iš pareigų Vyriausiojo štabo viršininką generolą pulkininką Oniką Gasparianą, pareikalavusį jo atsistatydinimo.

Premjeras paragino kariškius toliau užtikrinti valstybės sienos apsaugą ir neprarasti budrumo.

„Viskas kontroliuojama. Neleistina ginkluotosioms pajėgoms užsiimti politika ir skelbti politinius pareiškimus“, – pažymėjo jis. 

Šią savaitę Armėnijoje suintensyvėjo antivyriausybinės demonstracijos, kuriose reikalaujama N. Pašiniano trauktis iš premjero posto.

Protestai prieš N. Pašinianą prasidėjo pernai lapkritį, kai premjeras tarpininkaujant Maskvai sudarė taikos susitarimą su Azerbaidžanu, užbaigusį šešias savaites trukusias nuožmias kautynes ginčijamame Kalnų Karabacho regione.

Per tas kautynes žuvo apie 6 tūkst. žmonių.

Pagal susitarimą, sustabdžiusį Azerbaidžano puolimą, kurio metu buvo atkovotos kai kurios per 10-ojo dešimtmečio karą armėnų separatistų užvaldytos teritorijos dalys, Armėnija sutiko perduoti Azerbaidžanui tris aplink Kalnų Karabachą esančius rajonus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Seniai laikas tą armėnišką landsbergį verst lauk. Kariuomenė žino ko nori. Ryt ta šlykšti žiurkė jau žviegs -Geiropa, gelbėk ( pamiršus kaip pati neseniai atėjo į valdžią). Keista, kad ji dar aplamai gyva.

Čiubaka

Čiubaka portretas
reikia pavilionį kuo grečiau ten nusiusti, pamokys kaip grusinus mokė

protingai

protingai portretas
nutare nes tie susiskalde tarpusavy pesasi ir ko ten list uztenka savu problemu tik /musu/ pridurkai lenda i sikna globalistam kaip grauziniene su vyktoriuku ir kt hebra ir vykdomas ppolitpjudymo kompanijos taip idijotiskai galvojant kad zmones nesupras o kad ir supras jiems siandien dzin svarbu tik kas moka uz si politbardaka o uz samdytu durniu veiksmus niekas neatsako juis galima globot del ivaizdzio kitus nuidyt nes atidirbo ir perdaug zino ir geriau uzdaryt kad butu saugus .............
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių